Dobrá - 15.6.2022, 20. kolo, OP SP r.2011/12

Report - Dobrá - 15.6.2022, 20. kolo, OP SP r.2011/12

První tým vstoupil do utkání s Raškovicemi velmi dobře a prvních 15 minut jsme měli herní převahu. Po závaru před vlastní brankou jsme si dali vlastní gól. Na něj soupeř navázal, ukázal své kvality a po kontrech se dostal do pohodlného vedení 0:3. Naši borci se ovšem nevzdali a dokázali ve druhém poločase zápas otočit na 4:3. Škoda situace v závěru utkání, kdy jsme si nepohlídali aut soupeře a ten vyrovnal. Jaro jsme odehráli bez jediné porážky a po celé sezóně nám patří druhé místo z dvaceti týmů za suverénními Raškovicemi, které byly až do dnešního zápasu bez bodové ztráty.   Na vedlejším hřišti probíhalo utkání druhého týmu, který podlehl Raškovickému béčku 3:8.

Výsledky a střelecká listina:
  • Nošovice/Dobrá "A" - Raškovice "A"   4:4   Čuba 2x, Bielčík 1x, Mareček 1x
  • Nošovice/Dobrá "B" - Raškovice "B"   3:8   Tomis 2x, Sikora 1x

Sestava: Stříž, Tomis, Guniš, Mareček, Moravec, Sobková, Malyšek (KA), Kubalák, Melichařík, Bielčík, Čuba, Hrtoň, Musiolek, Sikora (KB), Kozelský, Vojkovský, Kolek, Krupa Realizační tým: Malyšek Petr, Mareček Pavel, Vojkovský Jakub

Děkuji hráčům za předvedené výkony, rodičům za podporu a fandění.
Do nové sezóny si dáme předsevzetí    FANDIT FÉR
Tímto utkáním skončila sezóna 2021/22 pro kategorii SP, hráči r.2011 budou po prázdninách mladšími žáky. Tréninkový proces zahájíme ve druhé polovině srpna.
Uvidíme se na závěru sezóny v pátek 24.6. na Spartě. Prosím o potvrzení účasti panu Knödlovi formou sms na tel.: 775 265 643, jméno hráče + počet doprovázejících.   PM