Dorost si veze z Vendryně cennou remízu.

28. 5. 2022 14:15 Dorost - Krajská soutěž

TJ Vendryně - TJ Sokol Dobrá 3:3 (3:3)

tráva , 50 diváků

Rozhodčí: Turoň Lukáš.

STŘELCI: 13. Koloničný Václav (vl.), 16. Trmač Tobiáš, 39. Ondraszek Adrian (pen.) - 1. Drexler Daniel, 6. Drexler Daniel, 14. Drexler Daniel

V sobotu 28.5.2022 odehráli naši dorostenci mistrovský zápas ve Vendryni. Do zápasu jsme nastoupili velice zodpověďně a hned od začátku jsme diktovali tempo hry, rychle a přesně jsme kombinovali, soupeře jsme svou aktivitou a tahem na bránu zaskočili a doslova o třídu přehrávali. Vyjímečně, a to z důvodu nepřítomnosti Martina Pohludky, byl kapitánem týmu Daniel Drexler. Ten se ukázal jako pravý kapitán a po výborných akcích celého týmu a přesných finálních přihrávkách svého parťáka v útoku Honzy Zíchy skóroval v prvních 14 minutách hned třikrát. Menší kaňkou na našem do té doby perfektním výkonu byl náš nechtěný vlastní gól v 13 minutě zápasu. Naši borci se ovšem po vstřelení třetího gólu nepochopitelně přestali koncentrovat na svoji hru, soupeři se povedlo zareagovat okamžitě a po nedůrazu našeho brankáře před bránou jsme inkasovali hned v 16. minutě kontaktní gól na 2:3. Soupeři to samozřejmě dodalo sebevědomí a naději, že jěště může vyhrát, nám to naopak sebevědomí a jistotu ubralo a podle toho se odvíjel i zbytek zápasu. Soupeř ještě před koncem prvního poločasu díky tahu na bránu a našemu následnému faulu ve velkém vápně dorovnal z penalty na 3:3 a my šli do šaten s divným pocitem, jak jsme mohli takhle skvěle rozehraný zápas tímto způsobem ztratit. V druhém poločase už to z naší strany fotbal moc nebyl. Nervozita nás svazovala až do posledních minut a bylo to na hřišti vidět. Soupeř chtěl balón více než my, hrál přesněji než my, prostě hrál fotbal více než my. Nakonec se nám ale cennou remízu podařilo udržet až do konce a za to je třeba celému týmu poděkovat. Naši dorostenci právě z takovýchto zápasů mohou čerpat ty nejlepší zkušenosti, zamyslet se nad tím, proč se zápas takto odvíjel a zúročit vše v dalších zápasech. Sportu zdar a fotbalu zvlášť…