Přátelské utkání SP r.2011/12 - Dobrá vs. MFK F-M

Report - Dobrá vs. MFK F-M - 7.4.2022, Přátelské utkání SP r.2011/12

Včera jsme na domácím hřišti odehráli přípravné utkání proti borcům z MFK F-M U10. Hráli jsme 3x25 minut. První třetinu utkání jsme ovládli 7:5. Ve druhé části jsme rovněž se soupeřem drželi krok a vyhráli těsně 6:5. V poslední třetině nám začaly docházet síly, udělali jsme spoustu zbytečných chyb při rozehrávce a soupeř nakonec tuto část ovládl 4:9. Kluci na konci kopali penalty, viděli jsme parádní zákroky brankářů i pár povedených střel.

Výsledky a střelecká listina:

Nošovice/Dobrá - MFK F-M U10 17:19 Čuba 6x, Mareček 4x, Bielčík 3x, Malyšek 2x, Guniš 1x, vlastní 1x

Sestava: Malyšek, Bielčík (K), Mareček, Guniš, Sobková, Stříž (G), Tomis, Melichařík, Čuba, Krupa Realizační tým: Malyšek Petr, Mareček Pavel

Další utkání v této kategorii bude ve středu 13.4. na Čeladné, sraz na místě v 17:00, nominaci pošlu po pondělním tréninku. Děkuji hráčům za předvedené výkony, rodičům a fanouškům za podporu a fandění. PM