1.kolo, KZL v kategorii mladších žáků

Report - Raškovice - 13.11.2021, 1.kolo, KZL MŽ r.2009/10
Dnes jsme ve sportovní hale v Raškovicích odehráli 1.kolo krajské zimní ligy (KZL) v kategorii mladších žáků r. 2009/10. První utkání jsme měli hrát proti Bašce, soupeř z organizačních důvodů nepřijel a tak byl zápas kontumován v náš prospěch 3:0. Druhé utkání proti Starému Městu jsme s přehledem vyhráli 5:1. Třetí zápas proti Havířovu jsme po vyrovnaném boji vyhráli 2:1. Ve čtvrtém utkání jsme vrátili prohru z podzimu OP MŽ Raškovicím 5:0 a v posledním utkání s Ostravicí jsme potvrdili dobrou formu vítězstvím 3:0. Vstup do zimní sezóny nám vyšel na výbornou, ale stále nás čeká spousta práce ?
Výsledky a střelecká listina:
Dobrá "B" - Baška "A" 3:0 kontumace
Dobrá "B" - Staré Město "A" 5:1 Malinovský 3x, Malyšek 1x, Smolík 1x
Dobrá "B" - Havířov "C" 2:1 Smolík 1x, Heczko 1x
Dobrá "B" - Raškovice "B" 5:0 Malinovský 2x, Schnapka 1x, Kubica 1x, Smolík 1x
Dobrá "B" - Ostravice "A" 3:0 Smolík 2x, Malinovský 1x
Sestava: Čtvrtka, Smolík (K), Malinovský, Schnapka, Heczko, Čuba (gk), Malyšek, Kubica
Celý turnaj v brance doslova čaroval Danek Čuba.
Realizační tým: Malyšek Petr, Schnapka Robert
Další turnaj v této kategorii nás čeká v neděli 12.12.2021 opět v Raškovicích.
Děkuji hráčům za předvedené výkony, rodičům za podporu, fandění a dopravu borců.
PM