ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: Tři body z Jablunkova...


středa 5.června 2013 - 17:00 - Jablunkov - odjezd 15:15 ze Sparty
mistrovské utkání 1.B sk.C1.FK SPARTAK JABLUNKOV

TJ SOKOL DOBRÁ "A"
1 (0)
3 (1)

Branky Dobré:  Ďurfina, Rajnoch, Fojtík
Sestava Dobré:  Glogar - Šmahaj, Imričko, Knodl (75.Pánek), Rajnoch - Pietroszek (55.Gryžboň), Platoš - Filipčík, Kováč (30.Fojtík), Palarčík - Ďurfina

Z webu Jablunkova: Další prohraný zápas, tentokrát s velmi dobře organizovaným soupeřem, který velmi dobře bránil a měl velice rychlý přechod do útoku. Nám se vydařily jenom začátky obou poločasů, kdy jsme soupeře přehrávali , ale zase se nám nepodařilo vstřelit branku. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků a ve 40 min. se jeden zdařil. Druhý poločas se odvíjel stejně, nám se podařilo vyrovnat v 55 min., ale za deset minut po chybě v rozehrávce soupeř vstřelil druhou branku. Kluci se snažili vyrovnat, hráli obětavě , ovšem chyběla myšlenka ve finální fázi a tak po další hrubce v 82 min jsme obdrželi ještě jednu branku.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI