ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: Damkův gól znamenal první jarní výhru...


sobota 11.5.2013 - 16:30 - Sparta mistrovské utkání 1.B sk.CTJ SOKOL DOBRÁ "A"

HORNÍ SUCHÁ
3 (2)
1 (1)

Branky Dobré:  Bednárek, Damek, Koloničný
Sestava Dobré:  Glogar - Bednárek, Imričko, Zícha, Šmahaj - Knodl, Pietroszek (55. Koloničný) - Damek, Palarčík (70.Platoš), Filipčík (89.Gryžboň) - Rajnoch

Souboj celků z vrchní poloviny tabulky dopadl nakonec lépe pro domácí fotbalisty. Ti tak ukončili pětizápasové čekání na vítězství. Samotný zápas se začal lépe pro hráče z Horní Suché, když se po trestném kopu prosadil Baránek. Dobrá ale ještě do poločasu zásluhou Bednárka s Damkem otočila stav ve svůj prospěch. Třetí úspěch domácího celku pak přidal střídající Koloničný. „Je to vlastně naše první jarní vítězství, které, věřím, že klukům do dalších zápasů pomůže. Také bylo důležité, že jsme neinkasovali ze hry," dodal po utkání domácí kouč Tomáš Zářický.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI