Finále A KZL r.2011 2018/19 - Brušperk - 4.místo !!!

V neděli 31.3.2019 odehráli naši borci r.2011 závěrečný finálový turnaj r.2011 KZL v Brušperku.

Výsledky a report naleznete uvnitř článku... Fotka malá

V dopoledním Finále "A" nastoupily týmy umístěné po základní části na 1.-12. místě. Náš tým skončil celkově na 4. místě a proto byl nasazený do skupiny "B". Kluci hráli ve všech zápasech výborně a nebýt smolné remízy s týmem z Mošnova, tak by skupinu vyhráli a utkali by se o celkové prvenství. Nakonec tedy skončili v tabulce druzí za Frýdkem-Místkem a utkali se o celkové třetí místo s borci z Raškovic, které celou základní část vyhrály. Poslední utkání jsme prohráli po zbytečných chybách v obraně a obsadili jsme celkově krásné 4. místo V dovednostních soutěžích kluci velmi dobře reprezentovali svůj oddíl

Sestava: Malyšek Viktor (C), Bielčík Filip, Sikora Martin, Mareček Jan, Glombica Ondřej.

Nošovice "C" - Raškovice "D" 0:4

Děkuji hráčům za předvedený výkon, rodičům a fanouškům za podporu a dopravu.

Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.