ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Nedělní výjezd do Bystřice... (Aktualizováno)


neděle 5.11. od 14:00 - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BTJ BYSTŘICE

TJ SOKOL DOBRÁ
0 (0)
0 (0)
Sestava Dobré:  Lužný (84. Řízek) - Filipčík, Maléř, Javorek, Šmahaj - Groš, Platoš, Malchárek (84. Alexa), Papřok - Gryžboň (56. Rajnoch), Kisza

5. 11. od 14:00 jsme odehráli venkovní utkání v Bystřici. Výsledky sobotních klání nám daly možnost dotáhnout se v případě vítězství bodově na první místo. V těchto podzimních dnech bohužel hrací plochy nejsou v nejlepší kondici a to se odráží i na kvalitě fotbalu, který fanoušci po celé republice vidí. A v Bystřici tomu bylo zrovna tak. První poločas byl opravdu jak z naší, tak i ze strany soupeře, hlavně bojovný. Nutno říct, že domácí se snažili více kombinovat než my, ale žádnou šanci si nevypracovali. My zahrozili ve 30. minutě Rosťou Grošem, jeho nebezpečnou hlavičku domácí brankář Galusik nadvakrát zlikvidoval. To byla asi jediná výraznější šance ke skórování v prvním poločase jak na jedné, tak i druhé straně. Do poločasu druhého jsme šli s tím, že tam ten gól zkusíme nějak dotlačit. Jenže domácí zlepšili pohyb a byli to právě oni, kdo poprvé zahrozili. Střela z dvaceti metrů ale naštěstí skončili mimo Lužného tyče. V 63. minutě přišla pro domácí pohroma. Zcela zbytečně za pomezní čarou udeřil domácí Ruzs do zátylku našeho Jendu Filipčíka, následovala jasná červená karta a domácí tak šli do deseti. Nás to naopak mělo nakopnout ve snaze získat vedení. Bohužel se ale stal přesný opak. Domácí hráči bojovali jeden za druhého a my si nebyli schopni prakticky ani nahrát. V 68. minutě se do zakončení dostal domácí útočník, jeho tečovanou střelu náš brankář vyrazil. V 75. minutě se po centru v největší šanci domácích ocitl Teofil, naštěstí na zadní tyči mířil do míst, kde stál Lužný a ten jeho střelu vyrazil. Náš golman bohužel utkání nedochytal, v 83. minutě byl kvůli zranění kolene odnesen na nosítkách a do branky tak musel Kuba Řízek. Do konce utkání se již nic nestalo a tak utkání končí nerozhodně 0:0. Druhý poločas nám hrubě nevyšel. Řekl bych, že to byl možná nejhorší poločas, který jsme na podzim předvedli. Nebylo tam vůbec nic, co nás zdobilo zápasech minulých. Bod ale bereme, soupeř z Bystřice je technický tým, který může dělat problémy mnoha týmům v soutěži. I když toto utkání mělo celý podzim uzavřít, tak nás čeká ještě jedno odložené, s Jistebníkem. A ačkoliv jsme měli hrát u nich, požádali nás, jestli se zápas může odehrát u nás, s čímž jsme vyhověli. Takže zveme všechny příznivce na poslední zápas podzimu, který odehrajeme 11. 11. od 14:00 na domácí půdě. V případě vítězství bychom neměli skončit hůře než třetí, což by byl po podzimní části výborný výsledek.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI