ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Tvrdá lekce od Brušperku... (Aktualizováno)


středa 24.5.2017 od 17:00 - hřiště Na Spartě - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BTJ SOKOL DOBRÁ

SK BRUŠPERK
0 (0)
4 (2)
Sestava Dobré:  Lužný - Šmahaj D., Šebestík, Maléř, Pietroszek - Filipčík, Figura, Malchárek(46.Platoš), Papřok(68.Zícha), Damek D.(46.Gryžboň O.) - Šmahaj L. TRENÉR: Dalibor Damek

Ve středeční dohrávce 21. kola k nám do Dobré přijel Brušperk. Zvěsti o formě hostujících hráčů nelhaly a skutečně k nám přijel zatím nejlepší tým, proti kterému jsme v jarní části hráli.

Kromě hned první minuty, kdy po centru zakončoval Filipčík, byl začátek utkání vlažný, ani jeden tým se nijak nehnal dopředu. První opravdu velkou šanci měli hosté ve 23. minutě, ale nás podržel s pomocí tyče Lužný. Rozhodující část prvního dějství se udála v rozpětí mezi 37. a 40. minutou. To jsme totiž dvakrát inkasovali. První gól padl z kopačky Coufala pěknou střelou na zadní tyč, na kterou si náš brankář stačil pouze šáhnout, druhý vstřelil Chrašč, kterému pomohla ke skórování tyč. Nutno říct, že obě branky jsme hostům nabídli my sami špatnou rozehrávkou…

Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem pokusit se vyrovnat. Dvacet minut nevypadalo z naší strany ještě úplně zle, zahrávali jsme několik rohů, ale šanci jsme si nevytvořili žádnou. Hosté ještě v 68. minutě svou první velkou šanci druhého poločasu neproměnili, ale o chvíli později dvěma góly opět v rozmezí 4 minut rozhodl o osudu utkání Bogdan. O chvílí později zkusil štěstí z dálky hostující záložník, Lužný vytáhl pěkný zákrok, který ale už nic neřešil. Zápas na domácí půdě skončil porážkou 0:4, což je pro nás pořádná ostuda. Spíš než výsledek mě ale mrzí opakující se problémy s důrazem, bojovností a s chutí vypustit na hřišti duši.

Stalo se. V neděli 28. 5. jedeme do Libhoště. Soupeř je v tabulce pod námi a tři body by nám zajistili potřebný klid do posledních třech utkání. Ten zápas prostě zvládnout musíme, i když obtížné to bude ohromně. Doufám, že i přes nepříznivé výsledky z posledních dvou zápasů na nás fanoušci nezanevřeli a pojedou nás povzbudit v co největším počtu, tak jako ostatně na všechny venkovní zápase. My vám za to slibujeme, že utkání v Libhošti odehrajeme s o 100% lepším nasazením než teď s Brušperkem!!!
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI