ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Ve šlágru kola se body dělily...(Aktualizováno)


neděle 8.5.2016 od 16:30 - hřiště Loko Petrovice - 1.B třída sk. C
autobus ze Sparty odjíždí ve 14:45TJ LOKOMOTIVA PETROVICE "B"

TJ SOKOL DOBRÁ
1 (1)
1 (1)

Branky Dobré:  Pietroszek (pen)
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Šebestík, Zícha, Pietroszek – Filipčík (86. Figura), Javorek D. (90. Imričko), Šponiar, Kisza (81. Gryžboň O.) – Papřok (68. Lužný) – Rajnoch

Ve šlágru kola jsme zajížděli na horkou půdu Petrovic. Soupeř, který byl jedním ze dvou týmů, kterým se s námi podařilo vyválčit tři body, okupuje třetí místo tabulky. Rozhodně nás čekal nejtěžší jarní zápas, ve kterém jsme ovšem chtěli uspět.

Začali jsme poměrně dobře. K první střele v zápase se dostal už v páté minutě Kisza, bohužel minul bránu. Běžela čtrnáctá minuta a ke slovu se dostali i domácí. Do gólové šance se dostal petrovický kanonýr Hanusek, ale Lamoš ho skvěle vychytal. V sedmnácté minutě jsme spálili obrovskou šanci. Papřok se ocitnul sám na hranici malého vápna, ale trestuhodně selhal. V šestadvacáté minutě zkoušel štěstí Šmahaj, ale střílený centr na zadní tyč nikdo neusměrnil do brány. V třiatřicáté minutě předvedli skvělou kombinaci Rajnoch, Papřok a Šmahaj, kdy posledně jmenovaný byl ve vápně sestřelen domácím obráncem. Nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. K tomu se postavil Peitroszek a s ledovým klidem proměnil – 0:1. Za další tři minuty jsme mohli vstřelit druhou branku. Po špatném odkopu domácího gólmana střílel z půlky do prázdné brány Šponiar. Ke gólu chybělo půl metru. A tak na druhé straně úřadoval Hanusek. Skvěle přešel přes naše 4 hráče a bez problému prostřelil Lamoše – 1:1.

Druhá půle toho moc k vidění nepřinesla. Hra na obou stranách byla hodně nepřesná. Utkání se postupně dosti vyhecovalo a žádnou vážnější šanci už diváci neviděli. Více se mluvilo, než hrálo. Za zmínku stojí pouze šance Petrovic ze sedmdesáté minuty, kdy po rohu zakončoval Chwastek. Jeho pokus vyhlavičkoval dobře stojící Zícha.

Utkání tedy skočilo plichtou 1:1. Asi zaslouženou. V první půli si oba týmy nějaké šance vypracovali, ale druhé dějství už prakticky žádnou šanci nepřineslo. I přesto se zápas odehrál ve velmi vysokém tempu a byl plný emocí. V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti druhý z petrovických celků, Inter. Zápas se odehraje 14.5.2016 v 17:00.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI