ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Rajnoch čtyřmi góly zničil Orlovou... (Aktualizováno)


sobota 30.4.2016 od 16:30 - hřiště Na Spartě - mistrovské utkání 1.B třídy sk.CTJ SOKOL DOBRÁ

SLOVAN ORLOVÁ
6 (2)
0 (0)

Branky Dobré:  4x Rajnoch, Šponiar, Figura
Sestava Dobré:  Lamoš - Šmahaj, Šebestík, Zícha (74. Figura), Pietroszek (70.Otipka) - Filipčík (63.Gryžboň O.), Imričko (60.Gryžboň J.), Šponiar, Kisza - Papřok - Rajnoch (58.Malchárek)

Tentokrát jsme v domácím prostředí přivítali celek z Orlové, kterou v zimní přestávce opustilo hned několik opor. Tou nejvýraznější byl rozhodně útočník Ristovský, který přestoupil do Dětmarovic. Orlové jsme měli po podzimním zápase co vracet, jelikož jsme na jejich půdě dostali potupnou pětku.

Úvod byl z obou stran až překvapivě opatrný. Ve třinácté minutě se do první šance dostal po pěkné kombinaci Filipčík. V osmnácté minutě jsme se ovšem po zásluze radovali z první branky. Papřok postupoval ze strany sám. Jeho pokus skočil na tyči, ale z následné dorážky otevřel skóre Rajnoch – 1:0. V třiadvacáté minutě přistavil Šponiar míč Papřokovi. Jeho střelu ale gólman Orlové Lincer chytá. V sedmadvacáté minutě o sobě dali poprvé vědět i hosté. Po závaru v našem vápně zakončoval Jordán, ale Lamoš s přehledem vyrazil na roh. V pětatřicáté minutě jsme zahrávali rohový kop, kdy se k odraženému míči dostal Kisza, mířil ovšem vedle brány. Pět minut před koncem první půle předvedli hezkou kombinaci Filipčík se Šmahajem. Na konci celé akce zakončoval Šponiar nad bránu. V té samé minutě měl slibnou šanci orlovský Jordán. Lamoš naštěstí chytá. Dvaačtyřicátá minuta přinesla druhou branku v utkání. Rajnoch se skvěle prodral do vápna a nechytatelně zakončil k pravé tyči – 2:0.

Druhou půl jsme nemohli začít lépe. Hned v úvodu, konkrétně v devětačtyřicáté minutě se z brejku prosadil potřetí v utkání Rajnoch – 3:0. Jen tři minutky na to jsme se radovali znovu. Filipčík centrem do vápna našel Papřoka, ten míč sklepnul Šponiarovi, který mířil přesně k tyči – 4:0. Aby toho nebylo málo, smrtící tlak z úvodu druhé půle korunoval svou čtvrtou brankou v zápase Rajnoch. Centr Filipčíka proměnil ranou na přední tyč – 5:0. V šestašedesáté minutě našel Kisza centrem Papřoka. Jeho hlavička letěla jen těsně vedle brány. Patnáct minut před konce zápasu jsme se radovali po šesté a naposled. Ondra Gryžboň zatáhnul míč u lajny, centrem našel ve vápně Figuru, který s přehledem propálil Lincera – 6:0. Po té už jsme si zápas s přehledem a pod kontrolou dohráli.

Orlová, která k nám přijela pouze s 11 hráči (navíc její nejlepší hráč Němec nebyl v nejlepší kondici – nastoupil do utkání se zraněním), statečně vzdorovala prvních 45 minut. Ovšem ve druhé půli, kdy jsme vsítili během šesti minut tři góly, bylo hotovo. Pozoruhodné jsou Rajnochovy čtyři branky během 37 minut hrací doby. V dalším zápase zajíždíme na horkou půdu Lokomotivy Petrovice „B“. Utkání se hraje v neděli 8.5.2016 od 16:30. Přijeďte nás prosím povzbudit, budeme to potřebovat.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI