ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Kisza vystřelil tři body... (Aktualizováno)


neděle 18.10.2015 od 15:00 mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Inter. PetroviceINTERNACIONÁL PETROVICE

TJ SOKOL DOBRÁ
0 (0)
1 (0)

Branky Dobré:  73. Kisza
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Šebestík, Zícha (46. O. Gryžboň), Platoš (70. Malchárek) – Filipčík, J. Gryžboň, Imričko(46. Lužný), Kisza (88. Trněný) – Rajnoch – Figura

Po nevydařených posledních dvou zápasech, kdy jsme prohráli v Orlové i doma s Lokomotivou Petrovice B jsme tentokrát museli bezpodmínečně vyhrát na hřišti soupeře, kde se nám prozatím vůbec nedařilo. Zajížděli jsme na půdu Interu Petrovice.

K první střele v utkání se dostal hostující kapitán Czyž, ale bránu netrefil. My jsme poprvé zahrozili o minutu později. Filipčík centroval na zadní tyč, kde měl velmi slibnou šanci Figura, bohužel hlavičkoval vedle. V sedmnácté minutě jsme zahodili tutovku. Rajnoch skvěle zatáhnul u lajny, kdy se zbavil dvou hráčů Petrovic, načechral míč do malého vápna, kde stál před odkrytou bránou osamocený Figura. Bohužel ze tří metrů mířil vedle. V sedmadvacáté minutě měli také gólovku domácí. Žáček ale taky mířil vedle brány. Běžela třiatřicátá minuta, Figura prodloužil na Rajnocha, který se řítil sám na bránu. Naneštěstí mu v poslední chvíli pokazil radost z gólu včasným vyběhnutím brankář Lelek. Těsně před koncem poločasu měli šanci opět domácí. Po špatné rozehrávce Zíchy a následném závaru před naší bránou se vyznamenal Lamoš výborným zákrokem proti střele Czyže.

V osmapadesáté minutě zahrával Šmahaj rohový kop. Nejvýše si na něj vyskočil Rajnoch, ale s jeho hlavičkou neměl Lelek problémy. V sedmdesáté minutě jsme předvedli velmi pěknou kombinaci. Ondra Gryžboň si narazil s Malchárkem a pálil, ale Lelek opět chytá. Za další dvě minutky jsme konečně dočkali zasloužené branky. Roh Martina Lužného zklepnul Figura na Kiszu a ten propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. Deset minut před koncem zápasu mohl výhru pojistit opět Kisza. Osamocený před domácí bránou ale přestřelil. V osmaosmdesáté minutě ještě střílel z poza vápna Czyž, ale Lamoše nepřekvapil.

Ve druhé půli už si domácí prakticky nevytvořili žádnou velkou příležitost. Naopak my jsme diktovali tempo hry. Díky trpělivé a zodpovědné hře se nám nakonec podařilo vstřelit vítěznou branku a prolomit tak špatné výsledky z hřiště tohoto soupeře. V příštím utkání přivítáme doma celek z Horní Suché. Zápas se odehraje 24.10.2015 už od 14:00!

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI