ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži:Rajnoch hattrickem rozhodnul... (Aktualizováno)


sobota 5.9.2015 od 16:30 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Na SpartěTJ SOKOL DOBRÁ

ČSAD HAVÍŘOV
4 (1)
1 (0)

Branky Dobré:  3x Rajnoch, Malchárek (pen)
Sestava Dobré:  Lamoš – Malchárek(81. Gryžboň J.), Šebestík, Zícha, Platoš (46. Šmahaj) – Damek(62 Filipčík), Imričko ( 46. Lužný), Šponiar, Kisza – Rajnoch – Gryžboň O. (54. Javorek)

V druhém domácím utkání jsme přivítali celek z Havířova. Oproti minulému zápasu jsme udělali hned tři změny v základní sestavě. Od začátku nastoupili Damek s Malchárkem a na hrotu Gryžboň O.

První vážnější šance byla na straně hostů. Po centru z lajny šel do souboje s gólmanem Lamošem jeden z havířovských hráčů, který míč poslal na Kluse. Ten před odkrytou bránou mířil nad. Ve 20. minutě centroval Malchárek na Kiszu, který hlavičkoval taktéž nad bránu. První branka přišla ve 22. minutě. Zícha našel perfektně Kiszu, který si sklepnul míč do vápna, kde byl faulován. Nařízenou penaltu proměnil s přehledem Malchárek – 1:0. Ve 35. minutě centroval do vápna Gryžboň. Havířovský hráč nešťastně tečoval míč na svou bránu, ale bravurním zákrokem se zaskvěl gólman Stach. Ve 42. minutě hlavičkoval ve slibné pozici Šponiar, ale nad bránu.

Druhou půli začal Havířov na výbornou. Ve 47. minutě centroval do vápna Laurenčík a Vohánka přehodil hlavičkou Lamoše – 1:1. Hned o minutu později posupoval sám na bránu Gryžboň, ale nedal. V 50. minutě předvedl výbornou individuální akci hostující Klus. Radost z gólu mu na brankové čáře zkazil obránce Šmahaj. V 56. minutě se po ose Javorek, Šmahaj, Lužný dostal míč k Rajnochovi, který vsítil druhý doberský gól – 2:1. V 60. minutě předvedl krásnou střelu bez přípravy Lužný. O chloupek minul bránu. V 78. minutě přišla další naše branka. Po dlouhém autu šel Rajnoch sám na bránu a s přehledem proměnil – 3:1. V 82. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Hánl. Konečný výsledek upravil opět Rajnoch, který se prosadil po krásné kombinaci Lužného se Šponiarem a završil tak svůj hattrick – 4:1.

I po čtvrtém utkání sezóny držíme neporazitelnost a s dvanácti body vedeme tabulku. V dalším utkání zajíždíme na půdu nováčka soutěže do nedalekých Tošanovic.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI