ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Gól v 84.minutě rozhodl o výhře domácích... (Aktualizováno)


sobota 2.5.2015 od 16:30 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiětě Staré MěstoTJ DURMAN STARÉ MĚSTO

TJ SOKOL DOBRÁ
1 (0)
0 (0)
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Zícha, Šebestík, Kisza – Filipčík (85. Babiš), Platoš, Knödl (68. Damek), Rečka (18. Javorek), Palarčík – Gryžboň O.

Tentokrát jsme zajížděli na půdu lídra tabulky do Starého Města. Věděli jsme, že nás rozhodně nečeká nic jednoduchého, což se nakonec, i díky našemu tragickému výkonu, potvrdilo.

Už v páté minutě chytá velkou šanci domácích Lamoš. V 11. minutě trefuje z úhlu Slíva spojnici. Běžela 20. minuta a opět nás zachránila branková konstrukce. Štěrba trefil z přímého kopu břevno. A aby toho nebylo málo, tak ve 22. minutě fauloval nesmyslně ve vápně Knödl a kopala se proti nám penalta. Tu Lamoš výborným zákrok zlikvidoval. První půl hodina byla z naší strany opravdu velmi tragická. K první vážnější šanci jsme se dostali ve 35. minutě. Šmahaj centroval na Palarčíka, ale jeho pokus zablokoval domácí obránce. Ve 40. minutě měl velkou šanci Chlebek, ale zakončoval mimo bránu. Poločas tedy skončil na nás velmi příznivým výsledkem 0:0.

Do druhé půle vstoupili aktivněji opět staroměstští. Ve 47. minutě spálil další tutovku Chlebek. Po centru z lajny zakončoval hlavou nad bránu. Další část hry už tolik gólovek nepřinášela, ale územní převahu měli po většinu času domácí. Nám se podařilo zahrozit v 83. minutě. Javorek ve středu hřiště skvěle udržel míč mezi třemi hráči a vyslal Filipčíka, který by se řítil sám na bránu, nebýt včasného vyběhnutí gólmana Střalky. Staré Město se nakonec po zásluze dočkalo branky. Po celý zápas výborně hrající Zícha udělal bohužel ve středu hřiště chybu. Míče se zmocnil Štěrba, výborně si poradil hned s třemi našimi hráči a nekompromisně zavěsil k tyči – 1:0. Tři minuty před koncem zápasu velmi tvrdě atakoval Javorka domácí Blažek. Ten si to nenechal líbit a následovaly pak po zásluze dvě červené karty, za faul a za oplácení.

Staré Město jednoznačně potvrdilo roli favorita. Po celý zápas bylo lepší a my jsme se jen velmi zřídka dostávali do šancí. I přesto, že jsme dostali branku až 6 minut před koncem, bodovat jsme si nezasloužili. Byl to náš nejhorší jarní výkon.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI