ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Proti Smilovicím zůstaly tři body doma... (Aktualizováno)


sobota 25.dubna 2015 od 16:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - areál Na SpartěTJ SOKOL DOBRÁ

TJ SMILOVICE
2 (2)
1 (0)

Branky Dobré:  Gryžboň O., Kisza
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Zícha, Šebestík, Kisza – Filipčík (46. Babiš), Gryžboň J. (46.Platoš), Imričko (46. Lužný), Malchárek, Rečka (70. Knödl) – Gryžboň O. (55. Palarčík)

Ve čtvrtém jarním utkání jsme přivítali celek ze Smilovic. I v tomto zápase se nám hlavně díky výborné první dvacetiminutovce podařilo zvítězit a držíme si sérii čtyř výher v řadě.

Toto vítězství se rozhodně nerodilo snadno. Podobně jako na podzim ve Smilovicích (ve 25. minutě jsme vedli 3:0) se nám výborně podvedl úvod zápasu. Už ve čtvrté minutě se postavil k rohovému kopu Malchárek, jeho centr před bránu prodloužil Kisza a nikým neatakovaný mohl pohodlně zavěsit do prázdné brány Gryžboň O. – 1:0. V 16. minutě jsme se mohli radovat po druhé. Přímý kop z lajny zahrával Malchárek, na jeho výborný centr si skvěle naběhnul Kisza a hlavou nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0. Hosté poprvé zahrozili ve 24. minutě. Po rohu na zadní tyč střílel Rajnoch vedle brány. Naše další obrovská šance přišla ve 26. minutě. Úplně osamocený Rečka se řítil na branku. Ve vyložené šanci se snažil najít ještě lépe postaveného Gryžboňe J., který ale nastřelil pouze tyč! Po půl hodině hry ještě střílel nad Šmahaj.

Běžela 49. minuta a do šance se řítil hostující Rajnoch. Lamoš mu ale včasným vyběhnutím šanci zmařil. V 63. měl na noze po rohu gól Palarčík, ale přestřelil. Největší šance Smilovic přišla v 65. minutě. Po centru z lajny zakončoval z jedné na první tyč Witos, jeho prudkou střelou ale výborně vyrazil Lamoš na roh. V 72. minutě vybojoval míč Šmahaj, předložil jej na malé vápno Palarčíkovi, ale tomu se nepodařilo překonat hostujícího brankáře. Hosté už tou dobou vrhli vše do útoku a my jsme tak mohli čekat na rychlé brejky. Jeden takový přišel v 77. minutě kdy Palarčík vysunul kolmicí Platoše. Jeho první střelu vyrazil gólman, druhou po dorážce pak zblokoval jeden z obránců. Deset minut před koncem se u lajny pěkně uvolnil Palarčík, načechral míč na hlavu Lužnému, ale ten mířil pouze doprostřed brány. Hostům se nakonec podařilo zápas zdramatizovat. V 85. minutě se po centru prosadil pěknou střelou Witos – 2:1. Skončila tak naše série, kdy jsme obdrželi gól po 460. minutách. Naštěstí si už Smilovice nevytvořily žádnou větší šanci a my se tak mohli radovat z výhry.

Po výborné první půli přišlo o poločase hned trojí střídání a to mělo velký vliv na náš výkon ve druhé půli. Kombinace už vázla a my jsme hrozili především z brejků. Ale nutno dodat, že Smilovice ve druhém poločase značně přidaly. Každopádně jsme si mohli připsat další výhru a stále jako jediní držíme 100% bodovou úspěšnost.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI