ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: Tříbodové podzimní loučení...


neděle 10.11.2013 od 14:00 hřiště Staříč
mistrovské utkání 1.B třídy sk.CFK STAŘÍČ

TJ SOKOL DOBRÁ "A"
0 (0)
1 (1)

Branky Dobré:  Kisza
Sestava Dobré:  Pešák-Pietroszek (69.Gryžboň), Platoš (85.Kováč), Imričko,Šmahaj-Fojtík,Rajnoch-Palarčík,Lužný (79.Knodl),Filipčík-Kisza

I v posledním utkání doberští navázali na své výkony i střelecký um z minulých kol. Spokojeným divákům po celý zápas ukazovali, co všechno se dá zahodit. V první půli měli celou řadu nebezpečných situací před domácí brankou. Některé z nich byly jednoznačně gólové. Zejména situace, kdy Šmahaj nedokázal na brankové čáře dostat míč do sítě či akce Rajnocha, kdy byl společně s Kiszou nikým neatakován sám před brankářem. Doberští již tradičně velmi nebezpečně zahrávali rohové kopy. Gólově se však prosadili pouze jednou. Pěknou individuální akci Platoše zakončil mazácky Kisza. Domácí se dostali do jediné šance, když Pešákovi vypadl míč a střela Volného skončila na břevně.

I ve druhé půli hosté pokračovali ve festivalu zahozených šancí. Staříč dostal příležitost srovnat z penalty. Tu však Pešák vyrazil. V závěru zahodili svou třetí stoprocentní šanci v utkání Rajnoch i Šmahaj. Utkání tak skončilo zaslouženou leč hubenou výhrou hostí.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI