ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: V derby šťastnější Staré Město...


sobota 2.listopadu od 14:30 hřiště Sparta
mistrovské utkání 1.B třídy sk.CTJ SOKOL DOBRÁ "A"

TJ DURMAN STARÉ MĚSTO
0 (0)
2 (1)
Sestava Dobré:  Pešák - Pietroszek (Malchárek), Platoš, Imričko, Šmahaj - Fojtík, Rajnoch - Palarčík, Lužný (Figura), Filipčík (Gryžboň) - Kisza (Koloničný)

Diváci v Dobré viděli zejména v první půli velmi pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Doberští zahájili utkání velkým náporem. Nikdo by se nedivil, kdyby po 20 minutách byl stav 3:0. Hosté i díky výborným zákrokům svého brankáře úvodní smršť přečkali. A naopak udeřilo na druhé straně. Rychlý protiútok zakončili gólově. Domácí stále tlačili, ale v první půli již srovnat nedokázali.

Ve druhé půli se hra odehrávala mezi šestnáctkami. Domácí si již větší šanci nevytvořili. V úplném závěru si Staré Město po dalším brejku do otevřené obrany pojistilo výhru.

Doberští byli zejména v první půli herně lepším týmem, ale již po několikáté doplatili na svou střeleckou nemohoucnost a zůstali tak bez bodu.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI