ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: Výhra v Suché...


sobota 26.října od 15:00 hřiště Horní Suchá
mistrovské utkání 1.B třídy sk.CHORNÍ SUCHÁ

TJ SOKOL DOBRÁ "A"
0 (0)
1 (0)

Branky Dobré:  Palarčík

Hosté byli v Suché v první půli herně lepším týmem. Byli znatelně rychlejší a dokázali se prosadit před soupeřovou šestnáctkou. V průběhu hry si vypracovali i dvě stoprocentní šance. Nejprve se po samostatném úniku Kisza neprosadil před ležícím brankářem. Další tutovku měl Rajnoch. Ten již gólmana překonal, ale míč směřující do sítě vykopl na brankové čáře domácí obránce. Domácí v první půli Pešáka ohrožovali pouze s rohů.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil : Hosté nadále působili svěžejším dojmem. Skóre otevřel po pohledné akci Palarčík. Lužný chytrou přihrávkou založil rychlý protiútok, který potáhl Šmahaj. Jeho ostrou přízemní přihrávku sice Kisza netrefil, ale na zadní tyči se nekrytý Palarčík nemýlil. Domácí poté přidali, ale Pešáka stále ohrožovali zejména ze standardních situací. Doberský brankář se při nich dvakrát vyznamenal, když předvedl vynikající reflexní zákroky na brankové čáře. Do konce utkání již branka nepadla. Doberští si tak odvážejí první vítězství ze soupeřova hřiště v tomto ročníku.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI