ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: Ve Fryčovicích nerozhodně...


sobota 7.září od 16:30 hřiště Fryčovice
mistrovské utkání 1.B třídy sk.CTJ SOKOL FRYČOVICE "A"

TJ SOKOL DOBRÁ "A"
0 (0)
0 (0)
Sestava Dobré:  Glogar - Šmahaj, Imričko, Platoš, Malchárek - Gryžboň, Fojtík - Filipčík, Pietroszek (80.Kováč), Pastor (30.Koloničný)- Kisza (82.Zícha)

Šance sice byly na obou stranách, ale gól nepadl. Domácí v první půli hrozili především po standardních situacích. Po jednom z rohů dokonce trefili břevno. Na druhé straně se objevil ve stoprocentní šanci Koloničný. Domácí gólman však reflexivně zasáhl a tvrdou střelu z pěti metrů dokázal vyrazit.

Ve druhé půli měli další šanci domácí po přímém kopu, ale brankář Glogar dokázal bombu z šestnáctky vyrazit. Další nebezpečné závary před doberskou brankou již obrana dirigovaná výborným Imričkem, dokázala vyřešit.

A když hosté nedokázali kvalitně dokončit několik nadějných brejků do otevřené fryčovické obrany, zrodila se bezbranková remíza.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI