ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: 3 body z Nýdku


neděle 30.září 2012 od 16:00 hřiště v Nýdku - mistrovské utkání 1.B třídy sk.CTJ SOKOL NÝDEK

TJ SOKOL DOBRÁ "A"
1 (1)
5 (3)

Branky Dobré:  24. Pfleger, 32. Šmahaj L., 42. Šmahaj D., 55. Glembek, 90. Koloničný
Branky hosté:  Branka Nýdek: 18. Frýda

Sestava Dobré:  Glogar - Pietroszek, Pfleger (46. Gryžboň), Imričko, Bednárek, Šmahaj D., Rajnoch, Filipčík, Šmahaj L. (62. Koloničný), Palarčík (79. Kováč), Glembek

Sestava Nýdek:  Kantor J. - Raszka (80. Sikora J.),Mazurek, Cienciala, Konderla, Sikora L., Spratek, Labaj, Tlacháč, Kantor A. (70. Přibyla), Frýda (75. Dědič)

Už v první minutě byl ve velké šanci hostující Filipčík. To bylo pro domácí varování, že Dobrá dokáže dobře útočit. Nýdečtí o sobě dali poprvé vědět po čtvrthodině hry střelou Aleše Kantora. Stejný hráč se o tři minuty později dostal do totální šance tváří v tvář hostujícímu brankáři. Kantor sice nedal, ale dobíhající Frýda se už nemýlil a dorazil míč do patřičných míst-1:0. Hosté odpověděli střelou, která spíše jen vylískala domácího brankáře. A když se nepodařilo prosadit hlavou domácímu Tlacháčovi, skóre se měnilo na druhé straně. Po přímém kopu doklepl míč do brány Pfleger-1:1. Za sedm minut na to bylo pro domácí ještě hůře. Po rohovém kopu hostí nastal před Kantorovou bránou chaos, jehož vyústění znamenalo vedení hostí-1:2 střelcem byl Šmahaj L. To s nýdeckými zamávalo. Sami se sráželi velkým množstvím chyb v rozehrávce. O střelu se sice pokusil Labaj, ale bez úspěchu. Naopak tři minuty před poločasem si míč do vlastní brány po centru D.Šmahaje srazil Cienciala-1:3.

Úvod druhé půle vzali domácí útokem. Tlacháče však ve vyložené šanci vychytal Glogar. Pak se domácí hnali do brejku, který však špatně vyhodnotil Frýda. Po jeho špatné přihrávce se do útoku řítili hosté a potvrdili pravidlo nedáš, dostaneš-1:4 střelcem Glembek. K dalším střele se dostal Frýda, ale jeho pokus pouze potvrdil mizérii, kterou domácí předváděli. Nevycházelo jim prakticky nic. Tlacháč se sice dostal do další obrovské šance, ale ani tentokrát si na Glogara nepřišel. Závěr utkání byl plný osobních tvrdých střetů, po kterých bylo k vidění několik žlutých karet. V závěru utkání nejdříve domácí Kantor chytil šanci hostujícího Rajnocha, ale chvíli na to svou špatnou rozehrávkou nahrál hostům přímo do nohy. Koloničný tak neměl žádný problém určit definitivní podobu výsledku-1:5.

Článek přebrán a upraven z webu Nýdku...
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI