Marketing

Vážení potenciální partneři,

v dnešní době již nepostačí k dosažení úspěchů fotbalového klubu jen podpora a nadšení funkcionářů, fanoušků a příznivců, ale je zapotřebí i silného a stabilního ekonomického zázemí. Nejen z těchto důvodů hledáme úspěšné firmy a podnikatelé, kteří by měli zájem podpořit náš perspektivní fotbalový klub ve svém chodu a rozvoji.

Nabízíme prezentaci firmy, výrobků a služeb nejrůznější formou:
- na webových stránkách oddílu www.sokoldobra.cz
(v sezóně průměr unikatních návštěv 100/den)
- na dresech hráčů (mužské či mládežnické celky)
- na reklamních panelech (bilboardech) kolem hlavního hřiště a v prostorách hospody Na Spartě
- na informačních plakátech k jednotlivým utkáním
- v bulletinech při pořádání jednotlivých sportovních akcích

Ukázky umístění Vaší reklamy:
Fotka malá Fotka malá Fotka malá

Pevně doufáme a věříme, že si z naší nabídky vyberete a stanete se našimi partnery.

Pro získání bližších informací nebo dohodnutí osobní schůzky využijte níže uvedeného kontaktu:

Kamil Zícha
předseda fotbalového oddílu