Předpřípravka: turnaj KZL, 1.kolo, Brušperk 29.10.2023

Naše předpřípravka se účastní v zimním období fotbalových halových turnajů tzv. Krajské zimní ligy.

V neděli 29.10. 2023 jsme se zúčastnili 1.kola hraném v krásné školní hale s obrovským hledištěm v Brušperku.

Ve velmi silné konkurenci jsme 4x vyhráli a 2x prohráli se silnými městskými týmy z fotbalových akademií.

Na druhou stranu se mám podařilo vyhrát nad týmy jako město Krnov a jedním týmem z Třince.

Pro některé kluky se jednalo o jejich první turnaj ve své začínající fotbalové kariéře.

Jsem velmi rád, že se mezi již zkušenějšími borci neztratili a podali velmi dobrý výkon.

Sestava: Jakub Papřok, Eliáš Manda, Michael Slanina, Jan Ryška, Vilém Novák, František Slíva Trenér: Martin Budinský

Výsledky:

Dobrá – Krnov 2:0

Dobrá – Sedliště 4:1

Dobrá – Pustkovec 8:2

Dobrá – Příbor 0:6

Dobrá – Třinec B 4:2

Dobrá – Třinec A 5:9

Proti Příboru nám padl los, že jsme hráli dva zápasy hned za sebou a po neproměnění pěti gólových šancí jsme po srdnatém výkonu prohráli.

Proti týmu A fotbalové akademie Třinec jsme opět podali výborný výkon. Ne všem týmům na turnaji se podařilo dát soupeři tolik gólů jako našim klukům.

Klobouk dolů.

Děkuji všem malým hráčům a rodičům za úspěšnou reprezentaci našeho fotbalového klubu a obce Dobrá.

MB