Dorostenci si zastříleli.

22. 5. 2022 16:30 Dorost - Krajská soutěž

TJ Sokol Dobrá - Tělovýchovný spolek Lokomotiva Petrovice 11:1 (3:1)

tráva , 30 diváků

Rozhodčí: Vojkovský Michael.

STŘELCI: 7. Pokorný Marek, 24. Zicha Jan, 34. Pokorný Marek, 47. Zicha Jan, 50. Staroba Jiří, 51. Zicha Jan, 57. Pokorný Marek, 60. Pohludka Martin, 65. Ochman Šimon, 68. Svoboda Lukáš, 70. Matyskiewicz Marek - 36. Melichárek Damian

  Naši dorostenci v neděli na Spartě zvládli domácí zápas proti Loko Petrovice na výbornou. Od prvních minut jsme diktovali tempo hry, kombinovali, vytvářeli si poměrně snadno spoustu šancí, z nichž jsme celkem 11x dostali míč do branky. Je třeba pochválit celý tým, protože všichni plnili své pokyny tak, jak jim je trenér naordinoval. Za stavu 6:1 si tak trenér mohl dovolit více střídaní a změn v sestavě, než je obvyklé a dát tak prostor hráčům na lavičce, aby také něco předvedli.

I soupeř si však vytvořil pár šancí a tady je třeba pochválit našeho brankáře, že si s nima bez potíží poradil. Samozřejmě né vždy jde vše hladce a i dnes jsme udělali několik chyb, ale soupeř dokázal potrestat pouze malé zaváhání našeho brankáře při rozehrávce. Jinak jsme celý zápas dominovali a užili si vítězného konce.