A-tým: Tři body z Jablunkova...

středa 5.června 2013 - 17:00 - Jablunkov - odjezd 15:15 ze Sparty
mistrovské utkání 1.B sk.C

1.FK SPARTAK JABLUNKOV

Branky Dobré:  Ďurfina, Rajnoch, Fojtík
Sestava Dobré:  Glogar - Šmahaj, Imričko, Knodl (75.Pánek), Rajnoch - Pietroszek (55.Gryžboň), Platoš - Filipčík, Kováč (30.Fojtík), Palarčík - Ďurfina

Z webu Jablunkova: Další prohraný zápas, tentokrát s velmi dobře organizovaným soupeřem, který velmi dobře bránil a měl velice rychlý přechod do útoku. Nám se vydařily jenom začátky obou poločasů, kdy jsme soupeře přehrávali , ale zase se nám nepodařilo vstřelit branku. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků a ve 40 min. se jeden zdařil. Druhý poločas se odvíjel stejně, nám se podařilo vyrovnat v 55 min., ale za deset minut po chybě v rozehrávce soupeř vstřelil druhou branku. Kluci se snažili vyrovnat, hráli obětavě , ovšem chyběla myšlenka ve finální fázi a tak po další hrubce v 82 min jsme obdrželi ještě jednu branku.