A-tým: Damkův gól znamenal první jarní výhru...

sobota 11.5.2013 - 16:30 - Sparta mistrovské utkání 1.B sk.C

HORNÍ SUCHÁ

Branky Dobré:  Bednárek, Damek, Koloničný
Sestava Dobré:  Glogar - Bednárek, Imričko, Zícha, Šmahaj - Knodl, Pietroszek (55. Koloničný) - Damek, Palarčík (70.Platoš), Filipčík (89.Gryžboň) - Rajnoch

Souboj celků z vrchní poloviny tabulky dopadl nakonec lépe pro domácí fotbalisty. Ti tak ukončili pětizápasové čekání na vítězství. Samotný zápas se začal lépe pro hráče z Horní Suché, když se po trestném kopu prosadil Baránek. Dobrá ale ještě do poločasu zásluhou Bednárka s Damkem otočila stav ve svůj prospěch. Třetí úspěch domácího celku pak přidal střídající Koloničný. „Je to vlastně naše první jarní vítězství, které, věřím, že klukům do dalších zápasů pomůže. Také bylo důležité, že jsme neinkasovali ze hry," dodal po utkání domácí kouč Tomáš Zářický.