A-tým: Na těžkém terénu prohra...

sobota 4.5.2013 - 16:30 - Mosty u Jablunkova - BUS 14:45 ze Sparty
mistrovské utkání 1.B sk.C

TJ SOKOL MOSTY

Branky Dobré:  87.Bednárek
Branky hosté:  8.vl.Šmahaj, 42. a 65. Nieslanik T., 57. Kolář

Sestava Dobré:  Glogar - Šmahaj, Imričko, Zícha, Babiš - Pietroszek, Knodl (80.Gryžboň) - Filipčík (70.Dužík), Rajnoch, Bednárek - Damek (46.Palarčík)

Cymorek - Lukosz, Czepczor (70.Nieslanik D.), Šafařík, Turek - Kufa S. (75.Jochymek), Kufa D., Kufa P. (39.Bula), Kolář - Nieslanik T., Stoszek