HATTRICK ONDRY ZÍCHY NÁM ZAJISTIL VÍTĚZSTVÍ...

pátek 29.5.2020 - 17:30 - sportovní areál Sparta

SOKOL OSTRAVICE

Branky Dobré:  3x Zícha O. , Bařina T.
Branky hosté:  Kubásek, Pavelec

Sestava Dobré:  Hanke - Georgioský F., Zícha K., Palarčík, Platoš- Gryžboň O., Georgioský O., Bařina, Zícha O., Šmahaj D. - Gryžboň P. Figura, Gryžboň J., Alexa

Přesně po 202 dnech jsme se opět představili na domácím hřišti, kde jsme odehráli druhé přátelské utkání, ve kterém jsme porazili celek z Ostravice, díky 3 brankám ve druhém poločasu 4:2. Další přípravný zápas odehrajeme další sobotu tj. 6.6. 2020 v sousedních DOBRATICÍCH. Čas výkopu by měl být v 17:00 hod., ale ještě to upřesníme..