9. TJ Sokol Hnojník 8
13. TJ Sokol Dolní Lutyně 3

První přátelské utkání skončilo remízou...

sobota 23.5.2020 - 16:00 - hřiště Darkovičky

FK DARKOVIČKY

Branky Dobré:  Gryžboň P.
Sestava Dobré:  Hanke - Šmahaj, Zícha K. (46. Lužný), Palarčík, Georgiovský F. - Filipčík, Zícha O. (46. Gryžboň J.), Georgiovský O. (46. Gryžboň P.), Bařina (46. Alexa), Gryžboň O. - Platoš

První přátelské utkání je za námi a skončilo asi spravedlivou remízou 1:1, i když hlavní bylo konečně si znovu zahrát fotbal což se myslím povedlo.

V prvních 20 minutách na nás domácí celek vletěl a jen díky jejich nemohoucnosti v zakončení podpořené výbornými zákroky našeho brankáře Hankeho jsme stále drželi čisté konto. Druhá část prvního poločasu už byla z naší strany lepší a už i my jsme ohrozili branku domácích, kdy hlavně šance Gryžboně O. , Zíchy O. po gólu volaly ovšem také bez gólu. A tak poločas skončil bez branek. Druhý poločas přinesl vyrovnanou partii, ale i dva góly. Nejprve se domácí po nedorozumění v naší obraně ujali vedení 1:0 a pak i kopali penaltu, kterou ale jejich hráč kopl prachbídně a nechal vyniknout našeho brankáře. A opět se potvrdilo známé pravidlo nedáš dostaneš, kdy hned za minutu vyrovnal Gryžboň Petr a stanovil výsledek utkání na konečných 1:1.

Další přípravné utkání odehrajeme další pátek 29.5. 2020 od 17:00 hod. na domácím hřišti proti celku z Ostravice.

Muži - podzim 2020
ODKAZY Dorost - podzim 2020