ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: Na úvod jara prohra v derby...


sobota 13.dubna od 16:00 - Na Spartě - mistrovské utkání 1.B sk.CTJ SOKOL DOBRÁ "A"

FK STAŘÍČ
0 (0)
3 (3)
Sestava Dobré:  Glogar – Filipčík, Pietroszek, Imričko, Damek (29. Knödl) – Bednárek, Gryžboň (62. Petroš) – Šmahaj, Palarčík, Kováč (73. Dužík) - Zicha. Trenér: Petr Wiecek.

Sestava Staříče: Palkovič – Řezáč, Janota, Jukl, O. Sluštík (72. Folwarczny) – Prokop, Kocich – Malý (81. Blahuta), Kolek, Strakoš – Váňa (62. Tvrdek). Trenér: Josef Sluštík.

V derby se nakonec ze zaslouženého vítězství radovali hostující fotbalisté. Ti v Dobré o svém vítězství rozhodli prakticky už v úvodu zápasu. První změnu skóre přinesla 7. minuta, to se prosadil hostující Váňa. Na 2:0 z pohledu hostí zvyšoval v 18. minutě Malý, o další čtyři minuty později pak skóroval ještě Řezáč. Po změně stran se již ani jeden z týmů střelecky neprosadil. „Jsme sice zvyklí otáčet nepříznivé výsledky a mnohokrát se nám to i podařilo, jenže tentokrát to bylo na solidně hrajícího soupeře málo. Nebyl tak naivní, jako týmy, se kterými se nám to v minulosti podařilo. Nám nevyšla úvodní dvacetiminutovka, nechali jsme se před solidní návštěvou zesměšnit. Měli jsme to zvládnout lépe," hodnotil nevydařené utkání domácí kouč Petr Wiecek.
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI