A-tým: Na úvod jara prohra v derby...

sobota 13.dubna od 16:00 - Na Spartě - mistrovské utkání 1.B sk.C

FK STAŘÍČ
Sestava Dobré:  Glogar – Filipčík, Pietroszek, Imričko, Damek (29. Knödl) – Bednárek, Gryžboň (62. Petroš) – Šmahaj, Palarčík, Kováč (73. Dužík) - Zicha. Trenér: Petr Wiecek.

Sestava Staříče: Palkovič – Řezáč, Janota, Jukl, O. Sluštík (72. Folwarczny) – Prokop, Kocich – Malý (81. Blahuta), Kolek, Strakoš – Váňa (62. Tvrdek). Trenér: Josef Sluštík.

V derby se nakonec ze zaslouženého vítězství radovali hostující fotbalisté. Ti v Dobré o svém vítězství rozhodli prakticky už v úvodu zápasu. První změnu skóre přinesla 7. minuta, to se prosadil hostující Váňa. Na 2:0 z pohledu hostí zvyšoval v 18. minutě Malý, o další čtyři minuty později pak skóroval ještě Řezáč. Po změně stran se již ani jeden z týmů střelecky neprosadil. „Jsme sice zvyklí otáčet nepříznivé výsledky a mnohokrát se nám to i podařilo, jenže tentokrát to bylo na solidně hrajícího soupeře málo. Nebyl tak naivní, jako týmy, se kterými se nám to v minulosti podařilo. Nám nevyšla úvodní dvacetiminutovka, nechali jsme se před solidní návštěvou zesměšnit. Měli jsme to zvládnout lépe," hodnotil nevydařené utkání domácí kouč Petr Wiecek.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI