Muži: Tři body zůstaly doma...

sobota 28.10.2017 od 14:00 - mistrovské utkání 1. A třídy sk.B

SK BRUŠPERK

Branky Dobré:  Papřok

Ve státní svátek 28. října k nám přijel soupeř z Brušperku. Po posledním střetnutí s tímto týmem z minulé sezony jsme věděli, že k nám přijede technicky a kombinačně velmi dobře vybavený tým a že si budeme muset hrábnout až na dno sil, pokud v tomto utkání budeme chtít uspět.

Utkání na opravdu těžkém terénu začalo opatrně, ani jeden z týmů se do vážnějších situací nedostával. Ve 20. minutě to z dálky zkusil náš kapitán Dušan Šmahaj, jeho pěknou střelu ale brankář Murin zneškodnil. O 10 minut později se dostali do šance hosté, tvrdá střela z hranice šestnáctky mířila naštěstí do míst, kde stál náš brankář, a tak střelu vyrazil. Kombinace vázla a tak se kromě chybně neodpískané penalty na Lukáše Šmahaje do konce poločasu už nic vážnějšího nestalo, naše obrana fungovala bezchybně.

Druhý poločas už přinesl zajímavější momenty. Hned v 55. minutě zahrával Lukáš Papřok roh a ten skončil k údivu všech až v síti a my tak vedeme 1:0.

Hosty to opařilo a tak měl za dalších 10 minut na kopačce zvýšení skóre po krásné akci agilního Papřoka Honza Laštovička, bohužel před prázdnou bránou vystřelil slabě a hostující golman stačil střelu chytit. Za chvíli měl opět práci, kdy tvrdou střelu vyslal Kisza, ale dokázal udržet naději brušperských aspoň na bod. V 75. minutě se uvolnil Lukáš Šmahaj a pádil sám na brankáře, bohužel mu balon na poslední chvíli poposkočil a tak zamíříl nad.

Kdo čekal závěrečný tlak hostí, tak byl zklamán. Ti si sice vypracovali dvě šance po centrech, ale první z nich skončila v rukavicích Lužného, druhá mířila mimo tři naše tyče. A když v 90. minutě opět sám postupující L. Šmahaj na bránu trefil pouze tyč, rozhodčí píská konec a my tak vyhráváme s těžkým soupeřem 1:0!!!

Velmi důležité 3 body jsou naše. Terén nenahrával nějaké kombinační hře, což smazalo rozdíl mezi námi a Brušperkem. Celý tým si zaslouží obrovskou pochvalu za to, jak příkladně bojoval a jak utkání zvládl!

Příští týden hrajeme v neděli 5. 11. od 14:00 v Bystřici. Všichni doufáme, že navážeme na týmový výkon a i z venkovního hřiště si nějaké body přivezeme. Naši fanoušci, kteří za námi zcela jistě dorazí i tentokrát, by si to určitě zasloužili.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI