Muži: Zrodila se bezbranková remíza...(Aktualizováno)

sobota 14. října od 15:00 - hřiště na Spartě - mistrovské utkání 1.A třídy sk.B

SK STONAVA
Sestava Dobré:  Lužný - Šmahaj D., Javorek, Maléř, Filipčík - Groš(46.Malchárek), Platoš(46.Damek D.), Bařina, Papřok, Kisza - Šmahaj L.(81.Laštovička)

Dne 14. 10. 2017 odehráli naši fotbalisté těžký zápas proti Stonavě. Bylo to utkání druhého týmu se třetím a nutno říci, že zápas na těžkém terénu tomu odpovídal. Začátek střetnutí nás nezastihl v nejlepším světle, hosté byli lepší a v 15. minutě se ocitl jejich nejlepší střelec Zoller v největší šanci Stonavy v celém zápase, naštěstí v nadějné pozici míč úplně minul. Od této chvíle se zápas trochu vyrovnal, ale my se i tak v první půlí nedostali k žádné větší šanci. Hosté nadále lépe kombinovali a v prvním poločase byli o chloupek lepším týmem. Až těsně před koncem jsme dostali k dispozici trestný kop asi z 18 metrů, bohužel Lukáš Šmahaj trefil jen zeď. Poločas tedy končí nerozhodně 0:0.

Do druhé půle už jsme nastoupili zodpovědněji, dobrým plněním taktických pokynů, které jsme si řekli v kabině, se nám dařilo eliminovat hostující kombinační hru a byli jsme to naopak my, kdo se dostával do nadějných situací. V jedné z nich postupoval Lukáš Papřok z boku sám na brankáře hostí, ale místo střely volil přihrávku pod sebe, kterou bohužel stačil soupeř zblokovat. Několik dalších centrů a brejků jsme nedotáhli ani k pořádnému zakončení. No a když v 75. minutě střelu stonavského záložníka z 18 metrů chytil náš brankář, skončilo utkání dvou kvalitních týmů tak, jak i začalo. Troufnu si říct, že s bodem byli spokojené obě strany, jelikož zápas to byl bez větších šancí, šlo vidět, že ani jeden z týmů na měkkém terénu nechtěl udělat nějakou hloupou chybu.

Další utkání nás čeká 21. 10. už od 14:00. A souboj to bude jistě pikantní. Jde totiž o derby na hřišti v Dobraticích. Všechny fanoušky zveme a doufáme, že je výkonem nezklameme.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY