Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Další vítězství na domácí půdě... (Aktualizováno)


sobota 30.9.2017 od 15:30 - hřiště Na Spartě - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BTJ SOKOL DOBRÁ

FC LIBHOŠŤ
4 (3)
2 (2)

Branky Dobré:  2x Groš, Kisza, Šmahaj L.

TJ SOKOL DOBRÁ - FC LIBHOŠŤ 4:2 (3:2)
11. a 44.Groš Rostislav, 19.Kisza Vlastimil, 58.Šmahaj Lukáš (pk) - 15.Blažek Tomáš, 34.Jachník Jiří
ŽK: Filipčík,Groš,Šmahaj L. - Eckelsberger,Blažek,Čapka,Velart
ROZHODČÍ: Krokosz Zdislav - Šištík Petr, Farnik Lukáš
SLED ZÁPASU: 1:0,1:1,2:1,2:2,3:2,4:2
DIVÁCI: 121
SESTAVY:
Lužný - Šmahaj D., Maléř, Javorek, Damek D.(78.Alexa) - Groš(85.Pánek), Bařina(68.Gryžboň O.), Filipčík, Papřok, Kisza - Šmahaj L.
TRENÉR: Damek Dalibor

Martinovský - Eckelsberger, Velart, Symerský, Pojezdala(60.Kotešovec) - Blažek, Čapka P., Fendrich, Čapka J. - Jachník, Bartoň
TRENÉR: Salač Miroslav

Poslední zářijový den se utkali naši muži s celkem z Libhoště. Hosté, kteří se loni zachránili jen díky skóre, měli velmi dobrý vstup do nového ročníku a před tímto zápasem se nacházeli na 2. místě tabulky. Všichni jsme proto byli zvědaví, s čím na nás soupeř vyrukuje.

Utkání začalo ve slušném tempu, i když hřiště vlivem počasí v minulém týdnu a předchozím zápasem dorostu nebylo v úplně skvělé kondici, a i tak byl k vidění celkem slušný fotbal. V 11. minutě jsme se dostali do vedení, kdy po pěkné kombinaci Bařiny s Lukášem Šmahajem zakončoval svým prvním gólem v Doberském dresu Rosťa Groš a stav utkání je tedy 1:0.
Netrval ovšem dlouho. U míče za obranu byl jako první hostující Blažek a krásným lobem v 15. minutě srovnává na 1:1.
Za 4 minuty poté už je ale opět vše jinak. Lukáš Šmahaj si u lajny doslova pohrál s hostujícím obráncem a předložil míč před bránu Vlastíkovi Kiszovi, kterému nezbývalo nic jiného, než nás opět poslat do vedení – 2:1.
Zanedlouho mohli hosté znovu vyrovnat. Po rohu se k odraženému balonu dostali hosté, střela (jež sice byla tečována naším hráčem, ale to snad ofsajd neruší pane pomezní!!!) se dostala k hráči Libhoště stojícím ve zmíněném ofsajdu, kterého ale naštěstí vychytal Lužný, z následné skrumáže hosté ještě trefili břevno, ale naše vedení naštěstí trvá. O chvíli později po pěkné uličce mezi obránce pelášil sám na brankáře znovu Vlastík Kisza, a i když brankář už mu skoro padnul na zem, zvýšení skóre odmítnul a přestřelil. A tak ve 34. minutě hostující záložník krásným balonem našel na zadní tyči Jachníka a ten bohužel trefil přesně a tak stav je 2:2.
Do konce poločasu tento stav ale nevydrží. Ve 40. minutě ještě nebezpečný centr zleva brankou v Libhošťské síti nekončí, ale ve 44. minutě odcentroval zleva jiný Lukáš, a to Papřok, Rosťa Groš si balon nejprve připravil a poté zamířil přesně k tyči – 3:2. Tímto stavem končí první poločas.

Druhý poločas už začal mírnější tempem. Hosté sice chtějí vyrovnat, ale naše pozorná obrana je k ničemu nepouští. A když v 58. minutě je odpískána penalta za faul na L. Šmahaje a sám faulovaný nedbaje „pravidla“ o faulovaném hráči si míč postavil na penaltový puntík a střelou k tyči bezpečně proměnil a upravil na 4:2, míříme pomalu za vítězstvím. V 70. minutě ještě hosté naposledy zazlobili, kdy vyražený centr si našel nikým nehlídaný hráč, ale náš brankář drama nepřipustil. My ještě několik nadějně vypadajících brejků nedotáhli do konce a tak utkání končí 4:2 pro nás.

Konečně jsme zvládli vstřelit více branek než jednu! Excelentní utkání odehráli jak střelec dvou branek „Oča“, tak i vítěz kanadského bodování v tomto zápase (1+2) Lukáš Šmahaj. Ovšem je třeba říct, že celý tým v sobotu pracoval tak, jak měl a vítězství bylo z mého pohledu zasloužené a fotbal se snad i divákům musel líbit.

V příštím kole jedeme do Albrechtic. Hraje se v neděli 8. 10. už od 15:00. A jak zatím zvládáme zápasy doma skoro na výbornou, tak zvenku máme ze dvou zápasů 0 bodů, takže všichni doufáme, že tuto bilanci v neděli napravíme. Snad fanoušky, kteří za námi pocestují, nezklameme.

A JEŠTĚ KOMENTÁŘ ZE STRANY LIBHOŠTĚ:
Na trávníku v Dobré náš tým po rozpačitém výkonu prohrál. Domácí mužstvo náš celek převálcovalo svým důrazem a sílou. Pouze prvních deset minut vyznělo v náš prospěch, ale po obdrženém gólu se na hřišti předváděla přetahovaná o vedení ve které hrálo prim domácí mužstvo. Domácí náš celek dostáli pod tlak s výrazným přečíslením docílili, že naše obrana byla neustále přetížená a často chybovala. Naši hráči se dopouštěli chyb, nejen v nepřesných přihrávkách, ale také k soupeřům nepřistupovali včas a navzájem se nedokázali zajišťovat. Tento zápas herně nevyšel a výmluva na neúplný kádr není omluva prohry..


 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI