Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Z Vendryně bez bodů...(Aktualizováno)


neděle 20.8.2017 od 17:00 - hřiště Vendryně - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BTJ VENDRYNĚ

TJ SOKOL DOBRÁ
2 (2)
0 (0)
Sestava Dobré:  Lužný - Šmahaj D., Šebestík, Maléř, Filipčík - Groš(15.Gryžboň O.), Platoš(67.Malchárek), Javorek, Laštovička(78.Alexa), Papřok - Šmahaj L.

První venkovní utkání jsme odehráli 20. 8. od 17. hodin ve Vendryni. Je to tým s několika zkušenými hráči, který ještě loni hrál v Krajském přeboru. V prvním kole porazil Jablunkov a my věděli, že nás nečeká nic lehkého, zvlášť přihlédneme-li ke kvalitě místního hřiště.

Do zápasu jsme ovšem vletěli jak velká voda. Přímo z rozehrávky jsme se probíjeli do šance, leč marně. V sedmé minutě se v obrovské příležitosti se po krásné kombinační akci Papřoka s Javorkem objevil L. Šmahaj, po jeho střele levačkou ale zazněla bohužel jen tyč. Po chvílí se do další šance dostal Honza Laštovička, pálil jen do brankáře. Domácí jsme v této fázi do ničeho nepouštěli a gól visel ve vzduchu. Jenže my i v dalších příležitostech selhali a tak po 27. minutách hry, kdy jsme ve středu hřiště ztratili balon, byl z toho brejk 2 na jednoho a domácí Vlachovič nám ukázal, jak se proměňují šance – 1:0 pro Vendryni.

Tato branka naše fotbalisty opařila. Ve 30. minutě se v další šanci objevil Racko, Lužný ale chytá. Za tři minuty se oba znovu střetli tváří v tvář, ale tentokrát bohužel vyšel vítězně domácí utočník, kdy po dlouhém autu a propadlém balonu nikým neatakovaný zamířil přesně k tyči a my tak prohráváme 2:0…

Ke konci poločasu ještě naši kluci nabrali dech a snažili se vstřelit kontaktní branku, bohužel marně.

Druhý poločas začal opatrněji, fotbal se odehrával mezi šestnáctkami. My se postupem času snažíme s utkáním něco udělat, máme tam dost náznaků šancí nebo nebezpečných centrů, ale ke skórování branky nedochází. Domácí si své vedení zkušeně hlídají, hrozí z protiútoků, které většinou ale končí střelou vedle tyčí Lužného branky. Náš závěrečný tlak nepřichází a tak odjíždíme z Vendryně s prázdnou.

Je to škoda. Soupeř byl asi trochu zkušenější než my, ale kdybychom to byli my, kdo ve 20. minutě vedl 2:0, nikdo by se nemohl divit. Snad se z toho poučíme do dalších utkání. A nejbližší šanci na nápravu máme teď v sobotu, 26. 8., kdy od 17:00 hostíme dalšího nového člena naší 1. A třídy, tým Hrabové. Zveme všechny naše příznivce snad na dobrý fotbal a všichni doufáme, že i na tříbodový zisk, který v domácím prostředí musí být pravidlem.
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI