Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Hlubina nám dala lekci z produktivity... (Aktualizováno)


sobota 3.6.2017 od 17:00 - hřiště Na Spartě - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BTJ SOKOL DOBRÁ

TJ UNIE HLUBINA
0 (0)
2 (1)
Sestava Dobré:  Lužný - Šmahaj D., Šebestík, Maléř, Pietroszek (70.Filipčík), Damek D., Platoš, Figura (82.Malchárek), Gryžboň O. (70.Laštovička), Papřok - Šmahaj L.

V první červnový víkend fotbalisté Dobré hostili TJ Unii Hlubinu. Soupeři, který bojuje o postup do vyšší soutěže, jsme neprodali kůži lacino, a i když si tři body bohužel nakonec fotbalisté Hlubiny odvezli, náš výkon, hlavně v prvním poločase, byl opravdu kvalitní.

V úvodu utkání jsme tak trochu čekali, s čím přijde soupeř a hráli opatrně. Jelikož ale nic nebezpečného nepřicházelo, začali jsme přebírat iniciativu my. Do první obrovské šance se dostal po krásném balonu od Papřoka Platoš, ale hostující brankář vyběhl včas a gólu zabránil. Poté hosté zahráli křížný míč, který si tak, jak potřeboval, zpracoval Schmutz a střelou z voleje pod břevno nedal Lužnému šanci a my tak z jediné! střely na bránu v první půli prohráváme 0:1…

Nemuselo tomu tak ale být o dvě minuty později. To O. Gryžboň vybojoval zdánlivě ztracený míč, který se dostal na velké vápno k Lukáši Papřokovi, bohužel vypálil vedle. Další velkou šanci po centru koho jiného, než Papřoka, měl Lukáš Šmahaj, ale jeho hlavičku s obtížemi hostující brankář Otoupalík vyrazil. Když jsme poté nedokázali využít ani nedorozumění v obraně Hlubinských, do kabin odcházíme se ztrátou jednoho gólu, nicméně s pocitem, že jsme lepší mužstvem a máme na to zápas otočit.

Druhý poločas hrajeme stále více s míčem na našich kopačkách, ale nějaká výrazná příležitost ne a ne přijít. A aby toho nebylo málo, přichází druhá střela na naši bránu a výsledek je 0:2… V 58. minutě dlouhý nákop od brankáře nikdo z našich obránců nezachytil, a tak si to hostující Hyrník šine sám na branku a s pomocí tyče překonává našeho brankáře podruhé. O pár minut později a znovu samostatný nájezd na naši branku. Lužný ale chytá a uchoval nám naději do zbytku utkání. My se sice snažíme s nepříznivým stavem něco udělat, ale snaha je to jalová, bez nějakých šancí. V 75. minutě už mohlo být definitivně rozhodnuto, ale stoper Maléř svou předchozí chybu v rozehrávce napravil skluzem proti střele mířící do prázdné branky. V 80. minutě se nám konečně naskytla možnost kontaktní branky, ale Dan Damek po pěkném centru na zadní tyči nedoskočil. To nás probudilo, zatlačili jsme soupeře, ale ani druhé nedorozumění v hostující obraně jsme nevyužili, a když potom v 90. minutě trefil Damek jen tyč, je o osudu utkání rozhodnuto.

Dostali jsme lekci z produktivity. My své šance neproměnili, hosté ano. Hlavně první poločas měl skončit úplně jiným výsledkem, bohužel. Náš výkon byl ale slibný a s týmem, který se pere o nejvyšší příčky, jsme odehráli rovnocennou partii.

Příští sobotu, 10. 6. hrajeme od 17:00 náš poslední domácí zápas, derby se Sedlištěmi. Ačkoli s nimi už dlouhodobě nemáme úplně nejslavnější bilanci, v tomto zápase nebereme nic než tři body, ať se doma s našimi fanoušky rozloučíme v naší první sezoně v 1. A třídě po delší době vítězně.
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI