Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Veledůležité tři body z Libhoště... (Aktualizováno)


sobota 28.5.2017 od 17:00 - hřiště Libhošť - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BFC LIBHOŠŤ

TJ SOKOL DOBRÁ
0 (0)
2 (0)

Branky Dobré:  Figura, Gryžboň O.

Obrovsky důležité utkání čekalo naše chlapce v neděli, 28. 5. v Libhošti. V případě výhry by totiž nechali v tabulce Libhošťský tým o 7 bodů za sebou, což by 3 kola před koncem a při pohledu na rozlosování znamenalo velkou šanci na záchranu v soutěži.

Zápas začal hlavně aktivitou z naší strany. Domácí jsme v úvodních minutách zatlačili, v 8. minutě se do šance krásně uvolnil Vojta Figura, ale mladý brankář Mička (r. narození 2000) předvedl skvělý zákrok. O chvilku později měl možnost do prázdné brány střílet z poloviny hřiště Ondra Gryžboň, ale šanci na skórování prozatím odmítl. V 16. minutě se do první velké šance dostali po nedorozumění v obraně domácí, naštěstí domácí útočník střílel do Lužného. Toto zaváhání otupilo náš tlak a soupeř se začal víc a víc osmělovat. O několik minut později došlo totiž k dalšímu nedorozumění v naší obraně, ze kterého naštěstí Libhošť nevytěžila víc, než tyčku.

My se ke slovu opět dostali v minutě dvaatřicáté, kdy Papřok postupoval z boku sám na bránu, místo zakončení ale přihrával pod sebe, kde se nenacházel bohužel nikdo. Za tři minuty dnes velmi aktivní Lukáš Papřok se u lajny krásně uvolnil, obloučkem našel dalšího Lukáše, a to Šmahaje, ten v pádu hlavičkoval bohužel vedle a jelikož už se do konce poločasu nic zásadního neudálo, odcházíme do kabin za stavu 0:0.

V kabině jsme si řekli, že dneska ty tři body prostě odvezeme stůj co stůj. A tak i vypadal druhý poločas. Všichni diváci se ještě ani nestihli pořádně posadit a už běžel Vojta Figura podruhé v zápase na Mičku, ten ale opět chytá. Dál se tlačíme za první brankou v utkání, ale i přes velké množství rohů se to ne a ne podařit. Ale v 59. minutě vedeme! Pietroszek krásně centruje z pravé strany, L. Šmahaj pálí z voleje, Mička vyráží, ale tam je V. Figura připraven na dorážku a do třetice překonává domácího brankáře, 1:0 pro Dobrou.

Nepolevili jsme, dál se snažili být aktivní a druhá odměna přišla za dalších 10 minut. L. Papřok se opět krásně uvolnil, tentokrát přihrávkou pod sebe našel Ondru Gryžboně a ten z první nedal mladíkovi v bráně Libhoště šanci, 2:0 pro nás!

Domácí se ještě snažili s vývojem utkání něco udělat, ale v parném dni už jim síly docházely (i vinou pouze jednoho muže na lavičce a nemožnosti vícekrát střídat), takže se na víc, než jeden nebezpečný závar v závěru utkání nezmohli a my tak zvítězili 2:0 a pokud všichni ze spodku tabulky nezačnou zázračně vše vyhrávat, tak se v Dobré bude 1. A třída hrát i příští rok.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přijeli do Libhoště povzbudit a v sobotu, 3. 6. od 17ti hodin se uvidíme zase v Dobré, kdy přivítáme tým Hlubiny bojující o postup, takže další těžké utkání, které ale po dvou domácích nezdarech chceme zvládnout vítězně.
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI