Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: V nastavení jsme přišli o výhru... (Aktualizováno)


sobota 15.4.2017 od 16:00 - hřiště Na Spartě - mistrovské utkání 1.A třídy sk.BTJ SOKOL DOBRÁ

SK STONAVA
1 (0)
1 (0)

Branky Dobré:  Figura Vojtěch
Sestava Dobré:  Lužný - Šmahaj D., Maléř, Šebestík, Filipčík - Gryžboň O.(84.Alexa), Platoš(89.Malchárek), Rajnoch, Papřok, Damek D. - Figura TRENÉR - Dalibor Damek

Dne 15. 4. nás čekal další domácí zápas, tentokrát přijel soupeř ze Stonavy. Hosté nastřádali do tohoto utkání 27 bodů a k nám přijeli s ambicí získat v tomto utkání další tři body a přiblížit se ke špici tabulky. Nutno říct, že na hřišti to vypadalo jinak a nechybělo mnoho a domů by jeli s prázdnou.

První poločas byl poměrně opatrný z obou stran. Hosté se snažili prosadit hlavně dlouhými balony na vysokého Malúše, který sice zvládl většinu z nich uhrát, ale buď jím prodloužený míč mířil na spoluhráče stojícího v ofsajdu, nebo akce skončila v následné mezihře. Díky bezpečné obraně jsme se postupem času osmělovali víc a víc, naše akce jsme táhli většinou po stranách a z jedné takové vznikla největší šance prvního poločasu, kdy ve 26. minutě centroval Papřok a Figura z první vypálil, jenže brankář hostí Gaszczyk vytáhl jeho střelu na roh.

Ve 41. minutě přišel první klíčový okamžik zápasu. Přihrávku za naší obranu směřující na Malúše nikdo z našich nezachytil, ten byl o něco dříve v souboji se Šmahajem a náš kapitán kousek před hranicí šestnáctky jej stáhl na zem. Rozhodčí píská trestný kop a bohužel v ruce svírá i červenou kartu. Šli jsme tedy do deseti. Následný nadějný přímý kop hosté zakončili jen do rukavic Lužného. Do konce poločasu se již nic nestalo a tak do kabin odcházíme za stavu 0:0, leč o jednoho hráče méně.

V poločasové přestávce jsme si řekli, že nic nevzdáváme a budeme bojovat jeden za druhého. A tak to i na hřišti vypadalo. Hosté, ač s převahou jednoho hráče, se do šancí nedostávali. Přehrávali balon z jedné strany do druhé, snažili se centrovat ze stran, ale produktivita žádná. My se dostávali do brejkových situací. A jedna z nich dokonce znamenala naši vedoucí branku. V 63. minutě Papřok z pravé strany našel ve středu Rajnocha, ten se uvolnil a vybídl ke skórování Figuru, který střelou pod brankářem rozvlnil síť a my tak vedeme 1:0!

Pro hosty to byl šok. Hra se jim moc nedařila a do šancí se stále nedostávali. My naopak ještě několik náznaků šancí neproměnili. Poslední 10 minut se snažíme ustát tlak, držíme balon do konce i na polovině hostů. A v době, kdy už všichni věřili, že tři body zůstanou v Dobré, středem hřiště se balon dostal k Zollerovi, ten se pěkně uvolnil a šel sám na našeho brankáře. Střelou či přihrávkou kolem něj nachází Malúše a ten vyrovnává na 1:1… Po naší rozehrávce od středového kruhu rozhodčí píská konec.

Pro nás to byl rozhodně trpký závěr utkání. Všichni naši kluci si hrábli až na dno sil a zápas opravdu odmakali a hosty kromě pár náznaků nepustili do žádné pořádné šance. O to víc to vyrovnání bolí. Na druhou stranu je třeba říct, že v poločase bychom po remíze asi všichni sáhli. Klukům je třeba za předvedený výkon poděkovat a zatleskat.

Pokud příroda dovolí, další utkání sehrajeme v neděli, 23. 4. v 16:00 v Petřvaldě na Moravě. A jestliže předvedeme stejně bojovný a srdnatý výkon i tam, pevně věřím, že ztracené body ze závěru domácího utkání si od nich přivezeme zpět. Samozřejmě budeme moc rádi za každého fanouška, který s námi pojede a povzbudí nás, jak už to bývá na venkovních utkáních zvykem.
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI