Muži: V derby zůstaly body doma... (Aktualizováno)

sobota 20.srpna 2016 od 17:00 - mistrovské utkání 1.A tídy - hřiště na Spartě

TJ DOBRATICE

Branky Dobré:  Papřok, Damek, 2x Chlebek
Sestava Dobré:  Řízek – Pietroszek (24. Damek), Šebestík, Figura, Šmahaj – Gryžboň O. (72. Zícha), Filipčík (81. Gryžboň J.), Chlebek, Platoš (84. Otipka) – Papřok – Maceček

V prvním domácím zápase v 1.A třídě, jsme přivítali v derby nedaleké Dobratice. V první kole Dobratice deklasovaly na domácí půdě Brušperk 3:0, kdy se dvakrát trefil kanonýr Causidis. Nečekalo nás tedy vůbec nic jednouchého.

Běžela šestá minuta a do první vážnější šance se dostali hosté. Po rohu střílel těsně vedle Causidis. Ve dvanácté minutě centroval nebezpečně do vápna Gryžboň. Do šance se prodíral Maceček, ale těsně na míč nedosáhnul. Skóre se poprvé měnilo v šestadvacáté minutě. Chlebek získal ve středu hřiště míč a vyslal fantastickou kolmicí do samostatného úniku Papřoka. Ten po kličce gólmanovi a střelou k tyči otevřel skóre utkání – 1:0. Zbytek první půle už žádnou vážnější šanci nepřinesl.

Druhou půli jsme začali výborně. Šmahaj centroval do vápna, kde si míč našel hlavou Papřok. Klesniak v dobratické brance ho ale vychytal. V pětapadesáté minutě jsme se radovali podruhé. Papřok vyslal míčem za obranu Damka, který nadvakrát překonal Klesniaka – 2:0. V osmašedesáté minutě zahrozily po dlouhé době i Dobratice. Nebezpečný centr ale nikdo do naší brány neuklidil. V třiasedmdesáté minutě jsme předvedli pěknou kombinaci po ose Maceček, Papřok a zakončující Chlebek. Jeho střela jen těsně míjela pravou tyč hostující svatyně. V sedmasedmdesáté minutě jsme zahrávali přímý kop z velmi slušné pozice na úrovni šestnáctky. K míči se postavil Chlebek a s přehledem zvýšil už na – 3:0. K první vážnější střele na naši bránu se dostali dobratičtí deset minut před koncem. Řízek si ovšem s Casidisovou ránou poradil. Hned z protiútoku jsme se dostali do gólové šance. Filipčík poslal načechraný míč do vápna. Výborně hrajcího Papřoka v tutovce opět vychytal Klesniak. Tři minuty před koncem jsme dostali opět šanci přímého kopu z úrovně velkého vápna. K míči se postavil opět Chlebek a překrásnou ranou do šibenice zvýšil na – 4:0. Poslední šanci utkání měl Maceček, ale samostatný únik bohužel neproměnil.

Před fantastickou kulisou, kdy se do Dobré přišlo podívat 250 platících diváků, jsme v derby deklasovaly Dobratice 4:0. V utkání byl nejvíce vidět Michal Chlebek, když dvě branky vstřelil a jednu přihrál. V dalším utkání zajíždíme do Bystřice. Výkop je v neděli 28.8.2016 od 17:00.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY