Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Ze Sedlišť jsme odjeli s prázdnou... (Aktualizováno)


sobota 13.srpna 2016 od 17:00 - mistrovské utkání 1.A tídy - hřiště SedlištěTJ BDSTAV SEDLIŠTĚ

TJ SOKOL DOBRÁ
3 (2)
1 (1)

Branky Dobré:  Filipčík
Sestava Dobré:  Lamoš(50.Malchárek) - Šmahaj, Šebestík, Zícha, Pietroszek - Damek D., Otipka (46.Lužný), Chlebek, Filipčík, Papřok - Maceček

V prvním utkání sezóny jsme zajížděli na půdu neoblíbeného soupeře ze Sedlišť. Už v dobách, kdy hrály oba celky 1.B třídu, se nám proti Sedlištím výsledkově nikdy moc nedařilo. K tomu všemu nám z různých důvodů chybělo celkem 7 hráčů! Naproti tomu jsme ve svých řadách mohli přivítat dva ostřílené borce. Jednoho z nejlepších kanonýrů v kraji Karla Macečka a hráče s ligovými zkušenostmi Michala Chlebka.

První vážnější situace se odehrála ve čtrnácté minutě. Damek poslal načechraný centr do vápna, kde se k hlavičce dostal Papřok. Po odraženém míči se dostal ke slovu kapitán Šmahaj, ale ve vápně byl jasně faulován. K penaltě se postavil tradiční exekutor Pietroszek, ale nestřelil jen tyčku! V třiadvacáté minutě se diváci dočkali první branky. Bohužel, radovali se ti domácí. K přímému kopu se z dobrých pětadvaceti metrů postavil Sekanina a vypálil skvěle k tyči. Lamoš se natahoval marně – 1:0. Netrvalo to dlouho a dočkali jsme se vyrovnání. Šmahaj prošel středem hřiště a vyslal do úniku Filipčíka. Ten z úhlu překvapil nestárnoucího Majera a srovnal na 1:1. Ve dvaačtyřicáté minutě jsme se mohli dostat do vedení. Damek našel ve vápně skvěle Chlebka, který bohužel tváří v tvář Majerovi selhal. A tak se potvrdilo staré známé pravidlo, nedáš – dostaneš. Těsně před odchodem do kabin se do šance dostal domácí kanonýr Krejčok a nadvakrát překonal našeho gólmana – 2:1.

Druhá půle pro nás nezačala zcela ideálně. V padesáté minutě se nám zranil gólman Lamoš a vzhledem k tomu, že náhradního gólmana jsme neměli, musel své gólmanské dovednosti oprášit bývalý třetiligový gólman, který nyní hraje v poli, Martin Lužný. Nutno podotknout, že se toho zhostil na výbornou. V šestapadesáté minutě jsme zahrávali přímý kop, ke kterému se postavil Chlebek. Jeho ránu s vypětím všech sil vytěsnil Majer na roh. V pětašedesáté minutě našel Pietroszek výborným pasem ve vápně osamoceného Damka, který ale trestuhodně přestřelil. Deset minut před koncem utkání hlavičkoval Papřok po Chlebkově rohu jen do tyče. V té době už jsme hráli pouze na tři obránce a snažili jsme se o vyrovnání za každou cenu. Ovšem pět minut před koncem to byly právě Sedliště, kdo zápas rozhodl. Krejčok atakoval bez povšimnutí sudího Šmahaje a dostal se k centru, na který si naskočil Vlček a rozhodnul tak utkání – 3:1.

V prvním utkání jsme tedy bohužel prohráli. Absence několika hráčů byla znát. Sedm lidí je opravdu hodně. Ale i přesto jsme si vytvořili dostatek šancí, abychom minimálně bod uhráli. V dalším utkání nás čekají sousední Dobratice. Zápas odehrajeme v domácím prostředí 20.8.2016 od 17:00.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI