Muži: Doma jsme pouze remizovali... (Aktualizováno)

sobota 14.5.2016 od 17:00 - hřiště Na Spartě - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

INTERNACIONÁL PETROVICE

Branky Dobré:  Gryžboň O., Papřok
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj( 58. Gryžboň O. ), Šebestík, Zícha, Javorek ( 46. Lužný) – Filipčík, Imričko (36. Pietroszek), Šponiar, Malchárek (27. Papřok) – Rajnoch – Kisza (68. Gryžboň J.)

Ve čtyřiadvacátém kole jsme se střetli s dalším z petrovických celků. Tentokrát jsme na domácí půdě přivítali nevyzpytatelný Inter, který okupoval čtvrtou příčku tabulky.

Úvod zápasu nevypadal z naší strany vůbec špatně. Už ve druhé minutě jsme si poprvé zakřičeli gól. Bohužel Kisza skóroval z velmi těsného ofsajdu. V deváté minutě vyslal Šmahaj krásným pasem za obranu Rajnocha, ten ale špatně převzal míč a tak se šance nezrodila. V devatenácté minutě přišel pro Dobrou šok. V našem vápně zůstal osamocený Hubáček, který neměl problém skórovat – 0:1. Aniž bychom se pořádně oklepali, přišla druhá rána. Jeden z petrovických hráčů nakopnul z půlky hřiště dlouhý pas. Po nedorozumění našich stoperů si vstřelil vlastní branku Šmahaj – 0:2. Těsně před odchodem do šaten jsme mohli korigovat. Rajnoch se dostal do samostatného úniku, ale v poslední chvíli si ukopnul míč.

Začátek druhé půle nic vážného nepřinesl. Až v třiašedesáté minutě se do šance probil důrazný Kisza, bohužel nezakončil. Dvě minutky na to střílel nebezpečně Šponiar. Jeho rána, ale letěla nad bránu. Postupně se náš tlak stupňoval, ale soupeř zdárně a zodpovědně bránil. Až v šestašedesáté minutě jsme se dočkali. Lužný našel výborným pasem Ondru Gryžboně, který mazácky hlavičkou na zadní tyč snížil – 1:2. Ve dvaasedmdesáté minutě se ke slibné standartní situaci postavil Lužný. Mířil těsně vedle. Pět minut před koncem utkání jsme se konečně dočkali srovnání. Pietroszek poslal do vápna ostrý přízemní centr. Na první tyči se skvěle uvolnil Papřok a procedil míč do hostující brány – 2:2.

První poločas nám vůbec nevyšel. Petrovice přijely hrát jen na brejky, což se jim dařilo. Navíc byly důraznější a rychlejší. My jsme naopak byli všude pozdě a byli hodně nepřesní. Ve druhé půli se ovšem obraz hry změnil. Petrovice jsme nepustili do žádné větší šance a po zásluze se nám podařilo vyrovnat. I přes domácí ztrátu stále držíme sedmi bodový náskok díky překvapivé remíze Jablunkova v Havířově. V dalším kole zajíždíme do Horní Suché. Utkání se odehraje 21.5.2016 od 17:00.

Zimní turnaj - Vratimov
Ples fotbalistů ODKAZY