Muži v plné přípravě na klíčovou jarní část sezóny

Muži Dobré, jsou již třetím týdnem v plné zátěži. Zimní příprava začala 20. ledna již tradičním výběhem. Tréninky jsou třikrát týdně, kdy se prolíná nabírání fyzické konce s herními cvičeními na umělé trávě ve Frýdku.

Za sebou již máme i dvě přípravná utkání na velmi kvalitně obsazené turnaji ve Vratimově, kde jsou především účastníci 1.A třídy a krajského přeboru + mladíci U19 z Vítkovic. Prozatím jsme nezklamali a ze dvou zápasů posbírali 4 body. Především výhra nad Heřmanicemi, které hrají krajský přebor, je velmi cenná.

Co se týká samotného týmu, tak jsme přivítali navrátilce z hostování ( Pietroszek, Fojtík, Javorek A.) Novými tvářemi jsou Lukáš Papřok, který na podzim nastupoval za divizní Frýdlant a Dalibor Javorek ze Sedlišť. Dále s námi trénuje i dorostenec Honza Otipka, který se zatím jeví ve výborném světle.

Ondřej Glogar

Rozpisy - Jaro 2018