Tabulka
1. Dolní Datyně - Havířov 33
2. SK Brušperk 31
3. TJ Dobratice 29
4. TJ Sokol Dobrá 27
5. TJ Jistebník 25
6. SK Stonava 25
7. FK Baník Albrechtice 25
8. První SC Staré Město 23
9. TJ Sokol Hrabová 22
10. FC Libhošť 21
11. TJ Bystřice 21
12.   . FK Spartak Jablunkov 18
13. TJ Vendryně 14
14. TJ BDSTAV Sedliště 7
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: S podzimem jsme se rozloučili vítězně... (Aktualizováno)


sobota 7.11.2015 od 14:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Na SpartěTJ SOKOL DOBRÁ

TJ SOKOL NÝDEK
5 (1)
3 (1)

Branky Dobré:  3x Rajnoch, Kisza, Figura
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Šebestík, Zícha, Kisza – Filipčík (85. Damek), Lužný (46. Šponiar), Gryžboň J.(73. Imričko), Gryžboň O. (46. Malchárek), - Rajnoch – Figura (79. Otipka)

V posledním domácím utkání podzimní části sezóny jsme přivítali, jíž tradičního účastníka 1. B třídy Nýdek. Tomu se v této sezóně příliš nedaří, ale jak už jsme se přesvědčili v minulých utkáních, postavení soupeře v tabulce není až tak důležité. A to se nakonec potvrdilo. Nýdek díky své bojovnosti s námi držel krok prakticky hodinu zápasu.

Běžela čtvrtá minuta a Dobrá se radovala z první branky. J. Gryžboň přihrál Figurovi, který se prodral do vápna, našel Rajnocha a ten z voleje trefil míč k tyči – 1:0. Ve čtrnácté minutě již bylo srovnáno. Nestárnoucí Hadrava nešel centrem Pava, který míč pouze líznul hlavou a překvapil brankáře Lamoše – 1:1. V šestnácté minutě centroval do vápna Rajnoch, kde našel Ondru Gryžboně. Ten bohužel svou tutovku zahodil. V třiadvacáté minutě zahrozili i hosté. Po rohu hlavičkoval nebezpečně Kocur. Po půl hodině hry střílel ještě vedle brány Figura.

Druhá půle přinesla o mnoho více šancí. Nejprve se v padesáté minutě dostal k odraženému míči Malchárek, ale jeho rána šla mimo tři tyče. V čtyřiapadesáté minutě už ale branka padla. U zárodku celé akce byl náš nejlepší hráč Šebestík (Šebestík vyhrál druhý půl rok po sobě cenu pro nejlepšího hráče Dobré!), který vybojoval míč pro Šponiara, ten mazáckou uličkou poslal Rajnocha do samostatného úniku a ten s přehledem proměnil – 2:1. Za další minutku to byl opět Šponiar, který nádhernou přihrávku vyslal tentokrát Figuru, ten ale tutovku neproměnil. Po hodině hry bylo ovšem srovnáno. Po naší velké chybě, kdy v malém vápně napálil Machárek míč do Šmahaje, jsme si dali vlastní branku – 2:2. V pětašedesáté minutě jsme si ovšem vzali vedení zpět. Šmahaj se výborně prodral do vápna, kde se po sklepnutí Figury nadvakrát prosadil Kisza – 3:2. V sedmašedesáté minutě pálil velice nebezpečně nýdecký Spratek. V devětašedesáté minutě napálil Kisza břevno. V čtyřiasedmdesáté minutě už to bylo rozdílem dvou branek. Šponiar přihrál Kiszovi. Ten vyslal Figuru, který neměl problém skórovat – 4:2. Za další minutku jsme vstřelili pátou branku. Figura přihrál Rajnochovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě a završil tak svůj Hattrick – 5:2. Minutu po tom, spálil Figura tutovku. V osmdesáté minutě vychytal Lamoš tutovku Hoška. Po následném rohu hlavičkoval vedle Kocur. V jednaosmdesáté minutě viděli diváci poslední branku. Na třiceti metrech se dostal k míči Fryda a zkušeně přehodil Lamoše – 5:3.

Velmi nepříjemná situace se odehrála těsně před koncem utkání. Hostující hráč Mazurek zkolaboval a přijela pro něj sanitka. Doufáme tedy, že vše dopadlo a dobře a za celý dobreský fotbal přejeme brzké uzdravení.

Sezónu jsme i díky zaváhání petrovického „béčka“ zakončili na prvním místě tabulky s náskokem tří bodů právě před Lokomotivou Petrovice „B“.

Autorem článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY
Žáci ODKAZY
PARTNEŘI