Muži: Suchá odjela s 6 gólovým debaklem... (Aktualizováno)

sobota 24.10.2015 od 14:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Na Spartě

HORNÍ SUCHÁ

Branky Dobré:  50. a 74. Figura, 27. Platoš, 43. Filipčík, 19. Kisza, 85. Rajnoch
Branky hosté:  30. Mikulec

Sestava Dobré:  Lamoš – Platoš, Šebestík, Zícha, Filipčík (78. Otipka) –Gryžboň O. (55. Malchárek), Šponiar, Lužný (67. Imričko), Kisza (85. Palarčík) – Rajnoch – Figura

Po důležité venkovní výhře v Petrovicích jsme toto kolo doma přivítali ambiciózní celek z Horní Suché, kterému sice úvod sezóny nevyšel podle představ, ale v posledních šesti kolech nasbírali pěkných 14 bodů. Naštěstí svou formu nepotvrdili a doberský celkem ji bez problémů smetl.

První vážnější šance zápasu přišla až v devatenácté minutě, ale hned skončila brankou. Po rohovém kopu Lužného a následném závaru v malém vápně hostí se svým důrazem prosadil Kisza a otevřel skóre utkání – 1:0. Suchá mohla odpovědět vzápětí, ale balón za naši obranu naštěstí nasměroval Stoličný vedle brány. Čtyřiadvacátá minuta a hosté opět zahrozili. Po centru na zadní tyč měl vekou šanci Juranek, ale Filipčík jeho střelu naštěstí zblokoval. Za další dvě minuty už to bylo o dvě branky. Lužný vyslal do lajny Rajnocha, který centroval míč před bránu. Na hranici velkého vápna se do míče opřel z voleje Platoš a nechytatelnou střelou do šibenice zvýšil – 2:0. Hosté odpověděli prakticky vzápětí. Po půl hodině hry si centr našel hlavu Mikulce a ten snížil – 2:1. Pět minut před koncem poločasu měli hosté tutovku. Lamoš ale Mikulce zkušeně vychytal. V třiačtyřicáté minutě to bylo opět o dvě branky. Šponiar přihrál do lajny Filipčíkovi a ten k údivu všech zakončil své krásné sólo střelou na zadní tyč – 3:1. Těsně před koncem poločasu ještě spálil obrovskou šanci Rajnoch, kdy tváří v tvář Tvardíkovi střílí vedle.

Druhou půli jsme začali znamenitě. V padesáté minutě se k míči dostal Šponiar, procpal se ve vápně přes dva bránící hráče a předložil míč Figurovi, který s přehledem zakončil – 4:1. V osmašedesáté minutě střílel Juránek, ale Lamoš vyráží na roh. Patnáct minut před koncem zápasu jsme vstřelili pátou branku. Šponiar přihrál Kiszovi, kterému se sice zakončit nepodařili, ale po závaru se prosadil svou druhou brankou v utkání Figura – 5:1. V pětaosmdesáté minutě jsme udeřili po šesté a naposled. Imričko vyslal Figuru, který svůj nájezd neproměnil, ale dorážející Rajnoch byl ve správný čas na správném místě a upravil na konečných – 6:1.

Zápas jsme odehráli s velmi solidním výkonem, kdy jsme konečně začali proměňovat šance, které si v průběhu utkání vytváříme. To se nám v minulých kolech až tak nedařilo. Suchá byla až překvapivě neškodná, i když pár šancí si vytvořili, ale druhá půle byla jednoznačně v naši režii. V dalším utkání nás čeká velmi kvalitní soupeř z Jablunkova. Utkání se odehraje v neděli 1.11.2015 od 14:00.

Zimní turnaj - Vratimov
Ples fotbalistů ODKAZY