Tabulka
1. TJ Dobratice 25
2. SK Stonava 25
3. Dolní Datyně - Havířov 23
4. SK Brušperk 22
5. TJ Sokol Dobrá 22
6. TJ Jistebník 21
7. První SC Staré Město 20
8. FK Baník Albrechtice 19
9. FC Libhošť 18
10. TJ Bystřice 17
11. TJ Vendryně 14
12. TJ Sokol Hrabová 13
13.   . FK Spartak Jablunkov 11
14. TJ BDSTAV Sedliště 6
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Kisza vystřelil tři body... (Aktualizováno)


neděle 18.10.2015 od 15:00 mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Inter. PetroviceINTERNACIONÁL PETROVICE

TJ SOKOL DOBRÁ
0 (0)
1 (0)

Branky Dobré:  73. Kisza
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Šebestík, Zícha (46. O. Gryžboň), Platoš (70. Malchárek) – Filipčík, J. Gryžboň, Imričko(46. Lužný), Kisza (88. Trněný) – Rajnoch – Figura

Po nevydařených posledních dvou zápasech, kdy jsme prohráli v Orlové i doma s Lokomotivou Petrovice B jsme tentokrát museli bezpodmínečně vyhrát na hřišti soupeře, kde se nám prozatím vůbec nedařilo. Zajížděli jsme na půdu Interu Petrovice.

K první střele v utkání se dostal hostující kapitán Czyž, ale bránu netrefil. My jsme poprvé zahrozili o minutu později. Filipčík centroval na zadní tyč, kde měl velmi slibnou šanci Figura, bohužel hlavičkoval vedle. V sedmnácté minutě jsme zahodili tutovku. Rajnoch skvěle zatáhnul u lajny, kdy se zbavil dvou hráčů Petrovic, načechral míč do malého vápna, kde stál před odkrytou bránou osamocený Figura. Bohužel ze tří metrů mířil vedle. V sedmadvacáté minutě měli také gólovku domácí. Žáček ale taky mířil vedle brány. Běžela třiatřicátá minuta, Figura prodloužil na Rajnocha, který se řítil sám na bránu. Naneštěstí mu v poslední chvíli pokazil radost z gólu včasným vyběhnutím brankář Lelek. Těsně před koncem poločasu měli šanci opět domácí. Po špatné rozehrávce Zíchy a následném závaru před naší bránou se vyznamenal Lamoš výborným zákrokem proti střele Czyže.

V osmapadesáté minutě zahrával Šmahaj rohový kop. Nejvýše si na něj vyskočil Rajnoch, ale s jeho hlavičkou neměl Lelek problémy. V sedmdesáté minutě jsme předvedli velmi pěknou kombinaci. Ondra Gryžboň si narazil s Malchárkem a pálil, ale Lelek opět chytá. Za další dvě minutky jsme konečně dočkali zasloužené branky. Roh Martina Lužného zklepnul Figura na Kiszu a ten propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. Deset minut před koncem zápasu mohl výhru pojistit opět Kisza. Osamocený před domácí bránou ale přestřelil. V osmaosmdesáté minutě ještě střílel z poza vápna Czyž, ale Lamoše nepřekvapil.

Ve druhé půli už si domácí prakticky nevytvořili žádnou velkou příležitost. Naopak my jsme diktovali tempo hry. Díky trpělivé a zodpovědné hře se nám nakonec podařilo vstřelit vítěznou branku a prolomit tak špatné výsledky z hřiště tohoto soupeře. V příštím utkání přivítáme doma celek z Horní Suché. Zápas se odehraje 24.10.2015 už od 14:00!

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Zimní turnaj - Vratimov
ODKAZY
Ples fotbalistů ODKAZY
PARTNEŘI