Muži: Ve šlágru kola šťastnější hosté... (Aktualizováno)

sobota 10.10.2015 od 15:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Na Spartě

TJ LOKOMOTIVA PETROVICE "B"
Sestava Dobré:  Lamoš – Platoš, Šebestík, Zícha, Šmahaj – Kisza (80. O. Gryžboň), J. Gryžboň (65. Malchárek), Šponiar, Filipčík (34. Damek) – Rajnoch – Figura (76. Lužný)

V dalším domácím utkání a šlágru celého kola jsme přivítali druhý, a prozatím neporažený celek z Petrovic. Tento tým byl pouhým bod za námi a tak se jednalo o přímý souboj o první příčku.

Po opatrném začátku se k první střele dostali v šestnácté minutě hostující hráči. Konkrétně pálil kanonýr Hanusek, ale jen doprostřed brány. Ve dvacáté minutě jsme se dostali do první nebezpečné situace i my a to po centru Šmahaje. Za další dvě minutky mě jsme měli první obrovskou šanci. Šmahaj centroval na Kiszu, který pálil z první, ale brankář Mrozek i s kusem štěstí jeho gólovku lapil. A bohužel to byly Petrovice, kdo se jako první radoval z gólu. Bielan našel centrem na zadní tyči Valového a ten bez potíží, nikým neatakovaný rozvlnil naši síť – 0:1. V sedmatřicáté minutě jsme měli obrovskou příležitost na srovnání. Centr Kiszy prodloužil Rajnoch na hranici penaltového puntíku a malého vápna na Damka, který sám před odkrytou petrovickou bránou vůbec netrefil míč. Minutu před koncem poločasu ještě hlavičkoval Rajnoch vedle brány.

Druhým poločas už žádné vyložené šance nepřinesl. Ve čtyřiapadesáté minutě střílel Hanusek, ale Lamoše nepřekonal. Chvíli na to zklepnul Figura míč Šponiarovi a ten pohotově pálí. Ani s tímto pokusem ale neměl Mrozek větší problém. V jednasedmdesáté minutě střílel opět Hanusek, ale Lamoš chytá. Poslední šanci na srovnání jsme měli v osmdesáté minutě, ale centr Šmahaje, bohužel nikdo netrefil.

Zápas jsme bohužel prohráli nejtěsnějším možným výsledkem. Petrovice nebyly lepším týmem než my. Za zápas si vytvořily prakticky jednu gólovou šanci a tu proměnily. My jsme si šance vytvořili dvě, bohužel bez gólového výsledku. Každopádně remíza by průběhu střetnutí slušela více. V dalším utkání zajíždíme na půdu Interu Petrovice. Zápas se odehraje 18.10.2015 od 15:00.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY