Muži: Vítěznou šňůru zastavila Orlová... (Aktualizováno)

sobota 3.10.2015 od 15:30 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Petřvald
autobus jede ze hřiště ve 14:00

SLOVAN ORLOVÁ

Branky Dobré:  vlastní, Figura
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Šebestík, Zícha, Platoš – Damek (71. Otipka), Lužný (55. Alexa), Imričko, Kisza – Malchárek (46. Trněný) - Figura

V dalším utkání jsme se představili v Orlové, které se překvapivě prozatím moc nedaří. Ovšem proti nám podala velmi kvalitní výkon a po zásluze vyhrála a přerušila tak naši vítěznou šňůru.

Přitom jsme nezačali vůbec špatně. Už ve čtvrté minutě se k odraženému míči dostal Malchárek a střílel jen těsně vedle brány. V desáté minutě se zaskvěl Lamoš, když lapil gólovku Kottzovi. Ve dvacáté minutě pálil těsně nad domácí bránu Figura. Za další chvilku měl slibnou šanci Malchárek, ale zakončil pouze doprostřed brány. Po půl hodině hry šel sám na bránu Damek. Z velkého úhlu ale gólmana nepřekonal. Za další dvě minuty měl na hlavě gól orlovský Lipovský, ale Lamoš skvěle zakročil. Bohužel v čtyřiatřicáté minutě už musel lovit míč z brány. Po centru z lajny se hlavou prosadil Edr – 1:0. Pět minut po inkasovaném gólu udeřila Orlová znova. Ristovský se napřáhnul z 20 metrů a tečovanou střelou překonal našeho brankáře – 2:0. Naději vykřesal v poslední minutě poločasu Kizsa. Jeho centr si do vlastní brány srazil jeden z obránců – 2:1.

V druhém poločase se děly věci. Hned v samém úvodu se po naší chybě dostal ke střele Ristovský a upravil na – 3:1. V třiapadesáté minutě mohl snížit Figura, ale ve vyložené šanci přestřelil. Po hodině hry už to bylo skoro na ručník. K přímáku se postavil domácí Ristovský a opět s pomocí teče dostal míč za Lamošova záda. To byl jeho třetí gól v utkání – 4:1. Za dalších pět minut střílel Macek. A po další teči, tentokrát Němce, skočil míč opět v naší bráně – 5:1. Deset minut před koncem zápasu snížil Figura po centru Šmahaje – 5:2.

Zápas se nám hrubě nevyvedl. Podali jsme jednoznačně letošní nejhorší výkon. Naopak Orlová hrála velmi solidní zápas. Pravdou je, že do čeho kopli, to jim tam spadlo, ale štěstí přeje připraveným. Orlová si tři body jednoznačně zasloužila. Jedinou pozitivní věcí byly velice dobré výkony dorostenců Kuby Alexy a Honzy Otipiky , kteří se představili ve druhé půli.

autorem článku: Ondřej Glogar

Rozpisy - Podzim 2018