Tabulka
1. TJ Dobratice 25
2. SK Stonava 25
3. Dolní Datyně - Havířov 23
4. SK Brušperk 22
5. TJ Sokol Dobrá 22
6. TJ Jistebník 21
7. První SC Staré Město 20
8. FK Baník Albrechtice 19
9. FC Libhošť 18
10. TJ Bystřice 17
11. TJ Vendryně 14
12. TJ Sokol Hrabová 13
13.   . FK Spartak Jablunkov 11
14. TJ BDSTAV Sedliště 6
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži:Rajnoch hattrickem rozhodnul... (Aktualizováno)


sobota 5.9.2015 od 16:30 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Na SpartěTJ SOKOL DOBRÁ

ČSAD HAVÍŘOV
4 (1)
1 (0)

Branky Dobré:  3x Rajnoch, Malchárek (pen)
Sestava Dobré:  Lamoš – Malchárek(81. Gryžboň J.), Šebestík, Zícha, Platoš (46. Šmahaj) – Damek(62 Filipčík), Imričko ( 46. Lužný), Šponiar, Kisza – Rajnoch – Gryžboň O. (54. Javorek)

V druhém domácím utkání jsme přivítali celek z Havířova. Oproti minulému zápasu jsme udělali hned tři změny v základní sestavě. Od začátku nastoupili Damek s Malchárkem a na hrotu Gryžboň O.

První vážnější šance byla na straně hostů. Po centru z lajny šel do souboje s gólmanem Lamošem jeden z havířovských hráčů, který míč poslal na Kluse. Ten před odkrytou bránou mířil nad. Ve 20. minutě centroval Malchárek na Kiszu, který hlavičkoval taktéž nad bránu. První branka přišla ve 22. minutě. Zícha našel perfektně Kiszu, který si sklepnul míč do vápna, kde byl faulován. Nařízenou penaltu proměnil s přehledem Malchárek – 1:0. Ve 35. minutě centroval do vápna Gryžboň. Havířovský hráč nešťastně tečoval míč na svou bránu, ale bravurním zákrokem se zaskvěl gólman Stach. Ve 42. minutě hlavičkoval ve slibné pozici Šponiar, ale nad bránu.

Druhou půli začal Havířov na výbornou. Ve 47. minutě centroval do vápna Laurenčík a Vohánka přehodil hlavičkou Lamoše – 1:1. Hned o minutu později posupoval sám na bránu Gryžboň, ale nedal. V 50. minutě předvedl výbornou individuální akci hostující Klus. Radost z gólu mu na brankové čáře zkazil obránce Šmahaj. V 56. minutě se po ose Javorek, Šmahaj, Lužný dostal míč k Rajnochovi, který vsítil druhý doberský gól – 2:1. V 60. minutě předvedl krásnou střelu bez přípravy Lužný. O chloupek minul bránu. V 78. minutě přišla další naše branka. Po dlouhém autu šel Rajnoch sám na bránu a s přehledem proměnil – 3:1. V 82. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Hánl. Konečný výsledek upravil opět Rajnoch, který se prosadil po krásné kombinaci Lužného se Šponiarem a završil tak svůj hattrick – 4:1.

I po čtvrtém utkání sezóny držíme neporazitelnost a s dvanácti body vedeme tabulku. V dalším utkání zajíždíme na půdu nováčka soutěže do nedalekých Tošanovic.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Zimní turnaj - Vratimov
ODKAZY
Ples fotbalistů ODKAZY
PARTNEŘI