Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Muži: Filipčíkova branka rozhodla derby... (Aktualizováno)


sobota 22.8.2015 od 17:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Na SpartěTJ SOKOL DOBRÁ

FINSTAL LUČINA
1 (1)
0 (0)

Branky Dobré:  Filipčík
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Šebestík, Zícha, Platoš (75. Lužný) – Filipčík (63.Damek), Imričko, Šponiar (83. Gryžboň J.), Malchárek (46. Palarčík) – Kisza – Figura (90. Gryžboň O.)

Po výsledkově vydařeném prvním utkání v Hnojníku jsme ve druhém zápase přivítali ambiciózní tým z Lučiny. V posledních třech utkáních jsme s Lučinou neprohráli a tuto sérii se nám podařilo udržet i tentokrát.

V první stoprocentní šanci jsme se ocitli už v 8. minutě zápasu. Po odraženém míči byl Kisza sám před hostující bránou, bohužel přestřelil. V 16. minutě se ke střele dostal kapitán a novopečený otec Šmahaj, ale i jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Ve 32. minutě zahrozila dvakrát po sobě Lučina. Nejprve vyslal Myšinský nádhernou přihrávkou do úniku Tomíčka, jeho pokus Lamoš vyrazil. Z následného rohu měl na hlavě gól Petroš, ale minul bránu. Nakonec se diváci, kterých přišlo na zápas cca 150, dočkali branky. Po špatné malé domu a chybě gólmana Balka, se prosadil svým důrazem Filipčík a upravil poločasový výsledek na – 1:0.

Druhou půli začala lépe Lučina. Ve 48. minutě měl gólovku Petroš, sám před bránou ale přestřelil. Další šance přišly až v 75. minutě. Střídající Mikulec zakončoval po centru z lajny jen těsně vedle. Vzápětí se tentýž hráč ocitl sám před Lamošem, ten ho ale skvěle vychytal. V 80. minutě se k přímému kopu postavil Lužný a ve vápně našel Figuru. Při jeho umístěné hlavičce k tyči se tentokrát vyznamenal i Balko. V 81. minutě vyslal agilní Lužný výborným pasem do gólové šance Damka. Ten bohužel ve slibné příležitosti netrefil bránu. O poslední rozruch v zápase se postaral opět Lužný. Po dlouhém míči se pustil u lajny do sprinterského souboje s brankářem Balkem. Lužný byl rychlejší a z velkého úhlu zkoušel trefit prázdnou bránu. O půl metru minul.

Utkání tedy skončilo tím nejtěsnější možným vítězstvím. Podařilo se nám zvítězit i ve druhém utkání v sezóně i přesto, že tentokrát nebyl výkon ideální. Zápas to byl asi remízový. Šance byly na obou stranách. Rozhodla individuální chyba. V dalším kole zajíždíme do Smilovic. Utkání se odehraje v neděli 30.8.2015 v 17:00.

Autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI