Muži: Vítězný vstup do sezóny...

sobota 15.8.2015 od 17:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Hnojník

SOKOL HNOJNÍK

Branky Dobré:  52. Figura Vojtěch, 72. Kisza Vlastimil, 87. Rajnoch Petr
Branky hosté:  Hnojník:81. Rezničák David, 89. Gańczarczyk Tomáš

Sestava Dobré:  Lamoš - Šmahaj (88. Malchárek), Zícha, Šebestík, Platoš - Filipčík (46.Palarčík), Imričko, Gryžboň (59. Šponiar) J., Lužný (46.Rajnoch), Figura - Kisza (82. Damek)

Rozhodčí: Machala Petr - Karch Otakar, Kyselovský David

Zápis z utkání: https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=8c4877dc-3fe2-4655-8fc2-2914d8ea01f9