Muži: S Jablunkovem pouze bod...

sobota 23.5.2015 od 17:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - hřiště Sparta

1.FK SPARTAK JABLUNKOV

Branky Dobré:  Šmahaj, Gryžboň O.
Sestava Dobré:  Vláčil - Šmahaj, Zícha, Knodl (Malchárek), Platoš - Filipčík, Gryžboň J., Imričko, Gryžboň O. (Rečka), Palarčík (Damek) - Kisza

Brankář Spartaku Kuřok byl mužem na svém místě. Hned v úvodu zápasu zlikvidoval penaltu a pak úspěšně čelil dalším třem gólovkám domácího celku. Kuřok odolával až do 38 minuty, kdy už nestačil napravit liknavou rozehrávku jednoho ze spoluhráčů. Střelcem domácí branky byl Šmahaj. Po obrátce Jablunkov zavelel k výsledkovému zvratu. Szotkowski si napodruhé poradil s přímým kopem Komára a posléze neměl problém s výbornou přihrávkou střídajícího Martynka. Domácí fotbalisté zachránili aspoň bod, pomohl jim k tomu důraz O. Gryžboně v šestnáctce po standardní situaci. „Máme spoustu remíz. Tak jak se mi většinou zdálo, že jsme si zasloužili spíše vítězství, tentokrát si myslím, že za nerozhodný výsledek můžeme být rádi," přiznal vedoucí jablunkovského mužstva Václav Zowada.

Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/souhrn-fotbalovych-zapasu-v-okrese-20150527.html

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY