Muži: Z Petrovic bez bodu... (Aktualizováno)

neděle 17.května 2015 od 17:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

INTERNACIONÁL PETROVICE

Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Zícha, Šebestík, Platoš – Filipčík (46. Gryžboň. O, 80. Gryžboň J.), Imričko, Lužný, Malchárek( 55. Rečka), Palarčík – Kisza

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do Petrovic, kde se nám v posledních zápasech moc nevedlo. Petrovice byly v tabulce pouze tři body před námi a tak jsme se mohli v případě výhry posunout na pátou pozici. Bohužel se tak nestalo.

V úvodu utkání jsme měli obrovskou šanci. V 5. minutě zahrával Palarčík roh a Kisza hlavou nasměroval míč pouze do tyče. Ve 20. minutě to ale byli domácí, kdo se radoval z gólu. Po jejich první, ale ukázkové akci v utkání, se po centru prosadil střelou z první Kačinski – 1:0. V rozmezí od 25. do 31. minuty jsme spálili další tři šance. Platoš, Imričko a Šmahaj se ve vyložených šancích neprosadili. V 36. minutě se k přímému kopu z úhlu postavil Palarčík. Jeho kroucený centr skočil na tyči domácí brány. Na konci první půle měly velkou šanci Petrovice. Na zadní tyči zakončoval po centru Pasz, ale Lamoš předvedl výborný zákrok.

Druhý poločas začali lépe domáci. Do šance se dostával jeden z jejich útočníků, ale před vápnem byl faulován Lamošem. Ten, k údivu všech, dostal pouze žlutou kartu. Z následného přímého kopu se ale Petrovice neprosadily. V 52. minutě měl na hlavě gól domácí kapitán Brzóska, ale netrefil bránu. Nezbylo nám nic jiného než se vrhnout do útoku. To hrálo do karet Petrovicím, kterým se tak nabízelo spoustu brejků. Ten první přišel v 67. minutě. Marikán šel sám na bránu, ale přestřelil. V 81. minutě přihrával Šmahaj Zíchovi, který trefil jen boční síť brány. V 87. minutě se dostali domácí do dalšího brejku. Tentokrát už Martikán proměnil – 2:0. V úplném závěru utkání šel ještě po dalším brejku sám na bránu Kačinski, ale přestřelil.

Prohráli jsme tak třetí utkání v řadě. Tentokrát můžeme především litovat neproměněných šanci v první půli. Na kopačkách jsme měli minimálně 4. Druhá půle už z naší strany byla horší. Domácí zvítězili zaslouženě.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI